Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem co się stało z kibicowaniem Polakom - jak czytam te wpisy to wszyscy na dzień dobry zakładacie że przegramy z Meksykiem. Jasne że jest to bardzo prawdopodobne, ale kurła zero wiary w naszych? Same półzabawne memy wrzucane już teraz.

Nie twierdzę że ich rozwalimy czy coś, ale ludzie - spokojnie możemy ich pokonać. Skąd tyle negatywnych emocji na niecałe 10 godzin przed meczem?

Memować to sobie możecie w trakcie meczu, a już na pewno po meczu, a nie przed. Wy się lepiej czujecie że już teraz zakładacie kompletną klapę na mundialu? No bo tak najłatwiej.

Trochę wiary w naszych chłopaków i przestańcie w końcu z tym defetyzmem. Memować można jak rzeczywiście znów się pogrążymy. Na razie to trzymajmy kciuki że się nie pogrążymy.
#reprezentacja #mecz #mundial #pilkanozna
  • 155
  • Odpowiedz
@Minieri: jeszcze młody jesteś( ͡° ͜ʖ ͡°) Prawda jest taka, że każdy Polak jest sercem za naszymi, ale niestety rozum bierze górę¯\_(ツ)_/¯ Jeszcze jak bramkarza #!$%@? że przegrają z Argentyną w momencie kiedy Arabia wygrywa to oznacza to że ten gość nie powinien być na Mundialu a co dopiero grać.
  • Odpowiedz
@Minieri ja dodam, że byłem w Meksyku 2 tygodnie temu i (może chcieli byc mili) oni tacy pewni swojego zwycięstwa nie są. Nie śledzą tak samej gry, a jednak mamy parę nazwisk w składzie. Przykladowo taki Szczęsny którego tu wszyscy wyśmiewają gra w legendarnym Juve, więc to robi wrażenie.
  • Odpowiedz
@Minieri: Wywalone mam w te cała reprezentacje. grubas bez żadnych sukcesów skutecznie zabił we mnie chęć kibicowania piłkarzom. Nie widać żadnej nadziei na jakiekolwiek sukcesy
  • Odpowiedz
@Minieri: że też Ci się chce dyskutować z Mirkami. 90% tutaj się wypowiada na podstawie memow na wykopie. Michniewicz słaby trener, Grosicki dzban (najlepszy z Chile) a Opalony Paulo wciąż jest Bogiem bo może i nic nie wygrywaliśmy ale za to trener był światowy XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: bo lepiej się nastawić na #!$%@?, niż "#!$%@? grają, #!$%@? ich", a potem płakać, bo #!$%@? zieleni szybko biegali i umieli podawać hlip hlip.
  • Odpowiedz
Wy się lepiej czujecie że już teraz zakładacie kompletną klapę na mundialu? No bo tak najłatwiej.


@Minieri: Powiem Ci z własnego doświadczenia, jak żyję 35 lat na tym świecie i zawsze od małego kibicowałem polskiej reprezentacji choć piłka nigdy mnie szczególnie nie interesowała, tak już po prostu po tylu latach trzymania kciuków, oglądania meczy, kibicowania i wiary w naszych orłów po prostu mi się znudziło bo zawsze ale to #!$%@? zawsze
  • Odpowiedz
@Minieri: Tak szczerze? Po prostu nie potrafię się zdobyć na krztę sympatii co do tej reprezentacji. I, uwaga, uwaga, wiem, że zostanę w tym momencie wrogiem-antypatriotą-lewagiem-ojkofobem, ale ja wręcz będę trzymał kciuki za to, żeby ta reprezentacja dostała wpierdziel na tych mistrzostwach. PZPN kompromituje się w ostatnich dniach i tygodniach niesamowicie, ale mam wrażenie, że dopiero ostateczna kompromitacja na MŚ może sprawić, że cokolwiek się zmieni. Tak. Dotarłem do etapu, w
  • Odpowiedz
@Minieri: W mojej głowie walczą ze sobą dwa wilki - jeden nie może patrzeć na grubego, bucowatego sprzedawczyka i życzy mu jak najgorzej, a drugi ma jeszcze jakies odruchy patriotyczne.
  • Odpowiedz
@Minieri: Ja np jestem w takim wieku że pamiętam osobiście dwa trzy mecze reprezentacji które były fajne. Reszta moich wspomnień związanych z reprezentacją to były festiwale pompowania balonika a później kaszana na turnieju. Poza tym urodziłem się jakiś czas po 3 miejscu na mistrzostwach świata i rzygam już tym jak mówimy o tym przed każdym meczem.

Myślę że teraz jest jeszcze gorzej media społecznościowe nasi kopacze i ich wątpliwy lans typu
  • Odpowiedz
@Minieri panie! Ja żem w 2002 miał wiarę, w 2006, 2008, w 2012, 2016, 2018 i 2021 żem miał wiarę i co?!


Już się wyleczyłem z wiary i nadziei. Oczywiście kibicuję i chcę jak najlepszych wyników, ale po tylu latach zawodu i wstydu na nic już nie liczę.
  • Odpowiedz