Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem co się stało z kibicowaniem Polakom - jak czytam te wpisy to wszyscy na dzień dobry zakładacie że przegramy z Meksykiem. Jasne że jest to bardzo prawdopodobne, ale kurła zero wiary w naszych? Same półzabawne memy wrzucane już teraz.

Nie twierdzę że ich rozwalimy czy coś, ale ludzie - spokojnie możemy ich pokonać. Skąd tyle negatywnych emocji na niecałe 10 godzin przed meczem?

Memować to sobie możecie w trakcie meczu, a już na pewno po meczu, a nie przed. Wy się lepiej czujecie że już teraz zakładacie kompletną klapę na mundialu? No bo tak najłatwiej.

Trochę wiary w naszych chłopaków i przestańcie w końcu z tym defetyzmem. Memować można jak rzeczywiście znów się pogrążymy. Na razie to trzymajmy kciuki że się nie pogrążymy.
#reprezentacja #mecz #mundial #pilkanozna
  • 155
@Minieri: wierzyłem w 2002,bo pierwsza polska duża impreza w życiu i Olisadebe, wierzyłem w 2006 bo ogolilismy ten sam Ekwador rok wcześniej 3:0 I to na neutralnym terenie, wierzyłem w 2008 bo Beenhakker i udało mi się zdobyć bilet na Austria - Polska, wierzyłem w 2012 bo gramy u nas, po której kompromitacji w 2016 już nie wierzylem ale się miło zaskoczyłem, wierzylem z powrotem w 2018 bo to w końcu
Trochę wiary w naszych chłopaków


@Minieri: Ponad ćwierć wieku ich oglądam i zawsze jest mega rozczarowanie. No może oprócz 2016 ale też nie do końca bo uważam, że Portugalia była do ogrania. Nie mamy drużyny więc zostały tylko heheszki. Taki śmiech przez łzy.
@Minieri: często gdy tak dużo negatywnych oczekiwań to jest wynik w drugą stronę. Dobry przykład i Euro 2021 oraz mecz z Hiszpanią. Też miał być łomot a skończyło się remisem.
Ze Szwecją eliminacje też były dość negatywne opinie. Skończyło się dość dobrym meczem ...

No zobaczymy. Akurat z Meksykiem bardzo wyrównane szanse. Każdy wynik możliwy.
ale ludzie - spokojnie możemy ich pokonać


@Minieri: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Minieri: Mimo, że sam się śmieję, że 3 mecze i do domu to chciałbym się pozytywnie zaskoczyć i będę kibicował. Najlepsza jest reakcja Mirków na wczorajsze słowa Szczęsnego o założeniu, że przegrają mecz z Argentyną. Mówią, że będą walczyć, motywują się małymi sukcesami - hurr durr pompują balonik. Są realistami i zakładają, że przegrają mecz z 3 drużyną FIFA - hurr durr jak można tak się nastawiać xD
@Stashqo: jak to Czesiu w wywiadzie z prostym chłopakiem z Dębicy powiedział że nie można hejtu na selekcjonera w Polsce wylewać bo to zawodnicy w ostatecznym rozrachunku grają. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Minieri: Mnie oprócz samego faktu że Andy jest trenerem martwi fakt że powiedział że go nie interesuje przyszłość tylko skupia się na teraz bo ma zadanie do wykonania. Co jest złego w jego myśleniu?