Wpis z mikrobloga

✨️Szkolenie Live: Kubernetes Dla Programistów!✨️

Kubernetes pozwala zautomatyzować proces wdrażania, skalowania i zarządzania skonteneryzowanymi aplikacjami. Dziś pokażę Ci jak zacząć z nim pracować, dlatego w trakcie szkolenia Live:
✅ Zaznajomię Cię z architekturą Kubernetesa - czym jest, jak działa, przybliżę kluczowe komponenty, oraz opowiem, jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy Kubernetesem a Dockerem/Docker Compose.
✅ Pokażę Ci jak zbudować lokalne środowisko (narzędzia i oprogramowanie) do pracy z Kubernetesem.
✅ Wykonamy pierwsze wdrożenie aplikację internetową do klastra Kubernetesowego, by dowiedzieć się jak wygląda proces i upewnić się, że nasze środowisko pracy jest w pełni sprawne do realizacji kolejnych zajęć z Kubernetesem.

To świetna okazja, by przyjrzeć się jak wygląda wdrażanie i utrzymywanie systemów. Każdemu developerowi dobrze znać podstawy Kubernetesa. Dlatego nie może Cię zabraknąć - więcej informacji na Live.Bykowski.pl

⏰ Widzimy się 21 listopada o 19:00.

#it #java #devops #programowanie #naukaprogramowania #java #backend #technologia #informatyk #ciekawostki #jvm #byczazagroda #framework #spring #springboot #docker #devops
SoftBull - ✨️Szkolenie Live: Kubernetes Dla Programistów!✨️

Kubernetes pozwala zau...
  • 3
@SoftBull: te twoje darmowe szkolenia to o kant dupy mozna rozbić, pamietam jak robiles szkolenie o NFT i #!$%@? pokazales jakis generator obrazków i dodawales ręcznie nft do OS a ja myślałem że będzie o blockchainie i pisaniu własnego kontraktu.

Tu pewnie bedzie to samo zamiast jak dziala k8s i jak go postawić to będzie jak uruchomić appkę na gotowych yamlach

Mam nadzieje ze chociaż te platne kursy to coś więcej
Cześć @mirasKo-Kalwario, dziękuje za komentarz. Na LiveStreamie o NFT było tworzenie NFT, natomiast o blockchainie i pisaniu własnego kontraktu był inny LiveStream - o blockchainie właśnie.
Zawsze w opisie szkolenia podaje co będziemy robić, a czego nie, więc zastanawiam się co mogę zrobić, aby takie nieporozumienia się już nie zdarzały.

Dziś nie będzie uruchamiania appki na gotowych yamlach. Tworzenie yaml'i będzie na kolejnym LiveStreamie. Dziś przytoczę architekturę kubernetesa i zrobimy wdrożenie