Wpis z mikrobloga

@Panorqmico ja w domowym robilem prawie panterke ale to była zabawa z górna grzalka i kamienie centralnie pod nią + oszukiwanie wyłacznika termostatu. No ale to zabawa na krotka mete bo ani grzałka ani piekarnik nie sa przystosowane do takich temperatur.
Effeuno robi robote ale obecna cena i jakość to jakis zart, ja kupilem za 2400, pouzywalem rok i sprzedalem za 2700 :D
@xoes ten sam sposób piekłem wlasnie wczoraj ! Effeuno spoko ale wlasnie cena nie warta ... Piekarniku mam za 3600 topowy Electrolux z gotowaniem na parze bo zona chciała ale temperaturę ma niska i myślę wlasnie co zrobić żeby tanio lepsza piccke robić ale nie ma bardzo wyjścia ... Tajny gazowy cozze 17 jest na amazonie za 1700-1800 ma te 400 stopni niby i chyba najlepsza opcja aktualnie bo ooni 3500+ effeno
@Panorqmico kup uzywke piekarnika z olxa za 200zł i dojeb na termostacie, jak jebnie grzalka to kupisz druga za 150zł pod wymiar xD i przynajmniej rozmiar wiekszy wcisniesz w placka
@xoes hmm myśl dobra mam na zabudowę musiał bym drugi kupić i w pokoju trzymać model bez zabudowy zona mogła by tego pomysłu nie zaakceptować haha ale cenowo wyjście dobre kuzwa
@1996kutno na koniec roku ci od spice caliente wypuszczają nowy piecyk. Mam nadzieję że to będzie idealny kompromis cena/jakość bo wypieki z tych za 500 zł wyglądały dość średnio, a nie chciałoby mi się robić ttlych wszystkich modów.