Wpis z mikrobloga

Dobra, już wiem o co chodzi w tym spalonym. Faktycznie był, ale ci idioci ŹLE to pokazują na replayach co wprowadza ogromne zamieszanie. Bowiem podaniem, które było wykonane do zawodnika znajdującego się na spalonym NIE JEST podanie z rzutu wolnego. Teraz na miniaturce mam zaznaczoną sytuacje (powiększ sobie koniecznie bo inaczej jest pikseloza). Piłka odeszła już od nogi zagrywającego i jednocześnie zwodnik Ekwadorski znajduje się chyba z dobry metr przed zawodnikami Katarskimi. Czyli tu nie ma offsideu. Ale spalony powstał kiedy wyskakujący do główki zawodnik Ekwadoru (wraz z bramkarzem) walczyli o piłkę. To jego zagranie z główki było wykonane do kolegi znajdującego się minimalnie na spalonym. Ale wiecie co? #!$%@? totalnie tego nie pokazuje powtórka! Ona sugeruje jakby to zagrywający z rzutu wolnego z połowy boiska zagrał piłkę do zawodnika na spalonym. A to nie jest prawda. Oglądałem to ze sto razy i już wiem.

Plusujcie, wtedy nikt nie będzie miał wątpliwości. Bo naprawdę nie rozumiem jak w tak #!$%@? sposób można operować powtórkami w studio. Dużo tutaj jest nieprawdy bo ludzie zapominają, że w tej akcji miały miejsce nie dwa podania a TRZY podania. I dopiero to drugie jest na spalonym.

Nawiasem dawno nie widziałem tak słabego bramkarza i tak słabej drużyny. Normalnie jakby jakieś San Marino grało na otwarcie. Potem Nawet Ekwadorczycy stwierdzili, że nie będą się męczyć i odpuścili.

#mecz #mistrzostwaswiata2022 #pilkanozna #ekwador #katar #sport
Bunch - Dobra, już wiem o co chodzi w tym spalonym. Faktycznie był, ale ci idioci ŹLE...

źródło: comment_1668971864Hey1Mn38HW5BJOvruhnRqK.jpg

Pobierz
  • 10
@Bunch przecież już w pierwszej powtórce dali zwolnienie na walkę w powietrzu bramkarza z zawodnikiem Ekwadoru, więc... Xd problem jest taki że Laskowski powinien znać przepisy i mieć kogoś "na łączach" Kto by mu podpowiedział coś, bo po 10 minutach cały internet już zalany był poprawnymi analizami.
Naprawdę trzeba być piłkarskim dyletantem by nie podumać ze nie chodziło o wolny a późniejsza akcje. Pokazali zle ale potem już bez wątpliwości


@utede: Naprawde trzeba być nie wiadomo jak płytkim aby napisać samemu, że faktycznie "pokazali źle" ale ludzie powinni się domyślić.
że w tej akcji miały miejsce nie dwa podania a TRZY podania.


@Bunch: Cztery: wrzutka, nogą, główka przy bramkarzu (tylko wtedy mógł być spalony), główka przy cofającym się bramkarzu, nożyce.