Wpis z mikrobloga

#zycietruckera #tir #tiry #ciezarowki #praca #pracazagranica #coolstory #oswiadczeniezglebiserca

Przygotowania do 4 tygodniowego wyjazdu na finiszu. Prowiant przygotowany i spakowany, 161 GB filmów i seriali na dysku (w tym 37,5 w specjalnym folderze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) 3,5 GB muzyki i prawie 3.5 GB audiobooków. Jakby co, to potraktujcie ten wpis, jako małe AMA, może kogoś zainteresuje :)
Maciek5000 - #zycietruckera #tir #tiry #ciezarowki #praca #pracazagranica #coolstory ...

źródło: comment_AoOVuXig9y4Q96Nuat8YgAHtKeRQHl4q.jpg

Pobierz
  • 50
@MrTukan: nie wiem, ale dosyć spora, bo wbudowana pod łóżkiem.

@KosmicznyDzem: na prowiant wydałem ok. 400 zł

@ElWyrzykko: to nie piwo, tylko energetyki

@Kozzi: @Eliade: startuję z Niemiec, tam wsiadam w samochód przejmowany od zmiennika (niestety nie mam przypisanego samochodu na stałe) i dopiero wtedy dowiaduję się, gdzie dalej jadę

@voroshmitov: cała zachodnia Europa, od Portugalii, aż po Szwecję, choć tam bardzo rzadko się bywa.

@
normalne obiady jadam na autohofach, nie mogę brać domowych, bo nie wytrzymują miesiąca i się psują


@Maciek5000: Masz jeszcze słoiki. Ostatecznie możesz zostawić je gdzieś, gdzie będzie chłodniej dla pewności. Kuzyn też jeździ i tyle ile utaśta to bierze słoiki. Choć u niego to chyba nie tylko te ciepłe rejony kontynentu wpadają.