Wpis z mikrobloga

#zycietruckera #tir #tiry #ciezarowki #praca #pracazagranica #coolstory #oswiadczeniezglebiserca

Przygotowania do 4 tygodniowego wyjazdu na finiszu. Prowiant przygotowany i spakowany, 161 GB filmów i seriali na dysku (w tym 37,5 w specjalnym folderze ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) 3,5 GB muzyki i prawie 3.5 GB audiobooków. Jakby co, to potraktujcie ten wpis, jako małe AMA, może kogoś zainteresuje :)
Maciek5000 - #zycietruckera #tir #tiry #ciezarowki #praca #pracazagranica #coolstory ...

źródło: comment_AoOVuXig9y4Q96Nuat8YgAHtKeRQHl4q.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@owsikalfred: planuję popracować tak kilka lat, potem mam zamiar uderzyć w spedycję, ważę ok. 60 kg przy wzroście 163 cm, jeżdżę Scanią R400 2012 r., pracuję wyłącznie na cysternach, nie widziałem Polki za kierownicą, w Niemczech jeździ sporo kobiet, ale głównie krajówkę

@AndrewSzusty: tak widać wędlinę, mam lodówkę, a ona jest pakowana próżniowo, więc nie ma problemu

@
  • Odpowiedz
@voroshmitov: Oooo, to prawda. Tirowcy są do rany przyłóż. Jak polazłem popytać o transport dla dwóch, to co prawda jechali w inną stronę ale tak mnie nakarmili, że musiałem odmawiać i doniosłem trochę koledze padniętemu i odsypiającemu noc łapania. Inny zaś piwem poczęstował.
  • Odpowiedz
@Yossarian82: szczerze to prostytutki widziałem może kilka razy, bo przy autostradach nie stoją, a po parkingach bardzo rzadko i nie nie kusi mnie, bo mam żonę, którą kocham i jestem jej wierny.
  • Odpowiedz
@sunsu-sun: polski oddział niemieckiej firmy, za ostatnią pięciotygodniową trasę dostałem ok. 6500 na papierze, a do ręki ok. 5000, bo ta firma zapłaciła mi za zrobienie uprawnień i co miesiąc muszę spłacać. Znalazłem tę robotę przez użytkownika pewnego forum, na którym się udzielam. Nigdy wcześniej nie pracowałem jako kierowca.

@elvisiako: bardzo słaby silnik, który nie daje sobie rady na wzniesieniach - często muszę redukować do niskiej skrzyni, gdy
  • Odpowiedz
@owsikalfred: to jest dla mnie najgorsze w tej pracy. Mamy stały kontakt, codziennie rozmawiamy długo przez telefon, gdyż nie płacę za odbieranie rozmów w roamingu, czasem uda się dorwać hot spota i wtedy Skype idzie w ruch.
  • Odpowiedz
@Blizz4rd: tagi tworzy się w jakiś specjalny sposób, czy po prostu hash i cokolwiek po nim? #trucker5000 mi się podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@dwuwarstwowy: mam kuchenkę turystyczną na kartusze, butla jest bardziej ekonomiczna, ale mniej poręczna i same problemy by ją nabić, kartusz kupię na każdej stacji benzynowej w Europie, a na Allegro chodzą za mniej niż 3 zł sztuka za
  • Odpowiedz