Wpis z mikrobloga

@Sibu: Wolny rynek. Oskarek sprzeda komus innemu, kto zaplaci. A ten co nie kupi bedzie wynajmowal albo mieszkal u mame. To takie proste . Nie rozumiem dlaczego niektorzy wciaz tego nie rozumieja? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja od Oskarka chetnie odkupie w rynkowej cenie, nie musze czekac na spadki. A takich jak ja sa dziesiatki tysiecy w polsce, o ile nie setki tysiecy.
@CaptainSparrow:

Wolny rynek. Oskarek sprzeda komus innemu, kto zaplaci.


No zgadza sie, a jak nie sprzeda to zostanie z towarem albo bedzie obnizal cene az sie znajda chetni. Jak ze wszystkim. Czas pokaze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@CaptainSparrow: chu*ja kupisz. Kup tą działkę najpierw w rynkowej cenie od wzrostowicza a nie tu jakieś płacze uskuteczniasz. Ale tak będziesz marudził i płakał bo się zapakowałes w okolicach górki i teraz masz dylemat. Kupiłeś klite i chciałbyś więcej, ale to więcej też zdrożało. I nie wiesz czy chcesz taniej czy nie bo jak będzie taniej to to kupione na górce też spadnie a wtedy jesteś frajer :) Hehehhe także takie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@affairz: ehhh pan deweloper nic nie wybuduje bo mu się nie kalkuluje. Właściciele działek, producenci materiałów i robocizny będą sobie musieli zejść z nieba i zaoferować nowe niższe ceny jak chcą coś jeszcze robić a nie siedzieć na bezrobociu. Pan deweloper wjedzie wtedy na bialym koniu i zacznie budować i sprzedawca duzo taniej. Pisze to już od dawna.
Nie koszty determinują cenę końcową. To cena końcowa możliwa do uzyskania determinują koszty.
@Sibu: jak im pensję wzrosną, to wzrośnie przecież też zdolność, stopy już do góry nie pójdą wszystko na to wskazuje, przy takiej inflacji i spirali rynek sobie pobędzie zamrożony rok czy półtora ale stopniowo odpali od nowa, już na innym poziomie cenowym
@pastibox: a wiesz, że kupuję :D jestem umówiony u notariusza w przyszły czwartek. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Szybko poszło. Teraz pora na mieszkanka. Będę miał 3 na wynajem i będę wielkim panem landlordem jak na wykopkowe standardy. Porównując liczbę nieruchomosci to będzie 4:0 spadkowicze razem wzięci :D
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@CaptainSparrow: haha od razu zawiści. Poprostu nie lubię farmazoniarzy :). I to jest bujda na resorach. Wypisujesz jakieś farmazony na portalu że śmiesznymi obrazkami których nie można w żaden sposób zweryfikować. Możesz dla mnie i być szejkiem arabskim serio kogo to obchodzi. Możesz nim być a możesz być zwyczajnym zakredytowanym na zmiennej stopie golodupcem. To jest portal że śmiesznymi obrazkami helou, faja ci nie urośnie od tego ile naklamiesz.
@pastibox: jest to portal ze smiesznymi obrazkami. Kiedy śmieszki to śmieszki, ale w sprawach inwestycji piszę na serio. I wiem, że jest tu sporo ogarniętych ludzi. Ludzi, ktorzy na Twitterze czy Linkedin nie napisza tego, co moga tutaj, aninimowo i moga pisac co mysla naprawde bez obaw o to, ze ucierpi ich pr. Za to lubie wykop. Forum o wszystkim.