Wpis z mikrobloga

@Songbird: warto. Bateria - zależy czy grasz z dźwiękiem czy nie, czy masz wysokie ustawienia, podłączonego pada. Ogólnie - to jest pecet w handheldowej obudowie. Mi się gra zajebiście, ale ja mam go podłączonego do stacji (3rd party, OEM zdecydowanie za drogi), czasem zabieram ze sobą jak czekam na syna żeby odebrać go z zajęć pozalekcyjnych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupiłem wersję 64 GB (cebulak here :P)
@Songbird: Jestem bardzo zadowolony, Obecnie gram w Cyberpunka i Borderladns 3. Spiderman już przeszedłem. Kilka mniejszych gier na szybko czasami odpalam, np Super Meat Boy, seria Shantae, Cult of the Lamb, Oxygen Not Included i Don't Starve

Możliwość zagrania w zdecydowaną większość gier ze Steam gdziekolwiek jestem jest fantastyczna

Gra się bardzo wygodnie. Przy CP77 dość mocno się grzeje i nieco głośniej działa, ale jest to zrozumiałe i do zniesienia

Układ
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Songbird: mam decka od początku września i przez te dwa miesiące ograłem i przedewszystkim ukończyłem, więcej tytułów niż przez ostatnie 10 lat.

A najlepsze jest to, że mi się jeszcze nie znudziło i gram w każdej wolnej chwili, a bałem się, że po dwóch tygodniach mi się znudzi i wyląduje w szufladzie