Wpis z mikrobloga

Dawno nic nie pisałem na tagu #autowizja! Cześć! Ostatnio miałem okazje pojeździć autem super wyjątkowym jakim jest #ford F-150 Lightning. Tak, jest to auto w pełni elektryczne ale wszystkim którzy nie lubią tych aut polecam sprawdzić film który nagrałem, bo auto ma tyle przemyślanych i dziwnych rozwiązań, że to trzeba zobaczyć! Samochód ma niemal 600 KM, 6 m długosci, 3 tony wagi i robi setkę poniżej 5 sekund! I nie da się go kupić w Polsce, jak i chyba w całej Europie, no chyba że przez jakaś firme co sprowadza na zamówienie auta z #usa . Wołam też tag #tesla bo chyba jeszcze pickup nie wyszedł, wiec możecie sprawdzić co będzie musiał pokonać :) a na rynku jest jeszcze elektryczny Rivian i Hummer, też niezłe pickupy :)

#carboners #motoryzacja #elektryk #pickup
pussyrider - Dawno nic nie pisałem na tagu #autowizja! Cześć! Ostatnio miałem okazje ...
  • 10
@pussyrider: Czy jest plan sprzedawać f150 w Europie? Kolejka w Ameryce jest przeokropna, a Ford się średnio zabezpieczył bateriami. Tam jeszcze do nie dawna była zamknięta możliwość zamówienia F150 Lightning, bo kolejka to ponad 2 lata była.