Wpis z mikrobloga

@damianooo8: @fuechsinn: To nie jest atak, to jest reklama aplikacji randkowej dla wegan. Myślenie i angielski nie boli. Wyjmijcie kije z dup.

Często się mówi po angielsku fuck vegans, a tutaj ktos sprytnie to przełożył na korzyść tej grupy. To jest inteligentne niestety dla niektorych za trudne.
@DrGreen_2: Typie, nawet Google nie wie o co chodzi, bo po wpisaniu Grazer dopiero na końcu pierwszej strony wyświetla adres jakiejś apki randkowej.

Poza tym nie rzucaj tutaj kartami inteligencji i wykształcenia bo sam nią nie grzeszysz i się ośmieszasz.
@DrGreen_2 no tak "#!$%@?ć" = "randkować", chyba na melinie tak macie, bo dla normalnych ludzi to nie jest równoznaczne.

Na plakacie jest zero info, tylko kod QR, przeszłabym bez zainteresowania tematem i tyle. Dlatego słabe, znam angielski zupełnie dobrze, jestem potencjalną grupą docelową, a olałabym plakat.

Twój szwagier to projektował, że się tak spuszczasz?
@DrGreen_2 Po pierwsze primo, nic na tym plakacie nie sugeruje poza samym napisem, że może chodzić o randkowanie, a sam napis jest wieloznaczny. Po drugie primo, sama idea grindera dla wegan jest dość nieintuicyjna więc nie wiem jak miałaby być pierwszym skojarzeniem. Po trzecie primo ultimo "#!$%@?ć " to ultra #!$%@? hasło dla apki "randkowej", zwłaszcza że jak rozumiem jest też skierowana do wegan xD
Nieintuicyjna reklama, mało mówi, kolejne gówno które
@damianooo8: nosz #!$%@? to jest w formie żartu! Ze wszystko trzeba dzisiaj tłumaczyć! Ok widzę ze z marketingiem masz tyle wspólnego co oglądanie reklam proszku do prania w Tv - wszytsko zależy od kontekstu i grupy do celowej - w typ wypadku są to młode osoby.

@fuechsinn: a ty jesteś chyba partnerem tego kolegi i góry bo tak samo ciężko z myśleniem. Wytłumaczyłem wszystko powyżej.
@DrGreen_2 tak, jak komuś się nie podoba to samo co tobie, jak do kogoś nie trafia to samo, co do ciebie, to jest debilem, nie zna angielskiego, nie zna się na marketingu (xD jeśli trzeba się znać na marketingu, żeby zrozumieć reklamę, to chyba słaba reklama, skoro trafia tylko do osób związanych z marketingiem?), w ogóle na niczym się nie zna.
@DrGreen_2 mmmm, kontrowersja dla samego rozgłosu i marketingu,, chyba w końcu znalazłem prawdziwego adresata reklam rajstop Adrian ( ͡º ͜ʖ͡º)

Imo pomysł bardziej #!$%@? niż ciekawy, ale w sumie odbiorca też nie jestem xD