Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Przerazajace jest to, ile nienawisci


@hesuss:

Po czym piszesz

Mela wam na ryje #!$%@?.

Co Ty byś zrobił w takiej sytuacji? Jesteś Ty i dwaj Twoi koledzy z czego jeden jest na tyle głupi, że zamiast ubezpieczać pozostałych woli nagrywać filmik. Z jakiejś szopy wychodzi kilkunastu ruskich, kładą się na ziemię, ale nie macie możliwości przeszukać ich i odpowiednio zabezpieczyć. Jest was za mało. Nagle z szopy wyskakuje kolejny rusek i
@Yahoo_: powinna to wszcząć postępowanie jeśli są jakieś wątpliwości. Jak sąd ich skaże to ok. Jak dla mnie podstaw do tego nie ma, ale ja jestem losowym Januszem z wykopu, tak jak i reszta komentujących. ¯\_(ツ)_/¯
Kuźwa wykopki i ich podwójna moralność.

Oczywiście, że zabicie poddającego się przeciwnika to JEST zbrodnia wojenna. I nie ma znaczenia, że "jeszcze ich nie przyjęli do niewoli", to co @Tatiagla: napisał to zwykły bełkot, a ilość plusów tego bełkotu po prostu przeraża.

W ogóle połowa "ruskich" na froncie to Ukraińcy z terenów okupowanych, siłą wcieleni do wojska. Ukraińcy być może rozstrzelali swoich sąsiadów, a może losowych ludzi z łapanki z rosji,
możę taki mieli plan. My udajemy że się poddajemy a Ty wychodzisz i ich zabijasz.


@atencjon: no super plan! Jeden "Rambo" z AK-74 vs nie wiadomo ilu Ukraińców z drużyną KM :) Ja poszedłbym na to w ciemno xD

@wixiarz: nie jesteśmy bezstronni w tym konflikcie. Przecież to oczywiste. UA to dla nas solidny bufor przeciw ruskim. Ruscy też chcą zabezpieczyć swoją flankę przejmując władzę na UA. Nasze interesy są
@cotidiemorior: Ty masz gówno zamiast mózgu? XD
Kacapy leżały na ziemi, jeden karaluch wybiegł z bronią i zabił jednego z Ukraińców, to Ci postanowili że zabiją tych którzy się poddali, spójrz na filmik po. Oni zamordowali ludzi którzy leżeli i się poddali by pomścić swojego. Obrzydliwa egzekucja, niektórym już całkowicie na łeb padło w gloryfikacji jednej strony i nienawiści do drugiej.
@cotidiemorior: a prosze cie #!$%@?. goście leżą na ziemi. Byłaby zgoda tylko gdyby nagle wstali i zaczeli kombinować. Ale tego nie wiemy, a na nagraniu drugim widac że leżą nadal w tej samej pozycji na ziemi. Jak dla mnie to jest wciąż mentalność półsowiecka. Już nawet w czterech pancernych #!$%@? czyli lata 60/70 pokazali, że polakom nie wolno bić jeńców bo nie będziemy do nich podobni.
@pablo397:

Nie poddali się, tylko oferowali poddanie, Ukraińcy muszą tę ofertę przyjąć jeśli uznają że jest szczera i nic im nie zagraża:

5.10.3.3 Under Circumstances in Which It Is Feasible to Accept. For an offer of

surrender to render a person hors de combat, it must be feasible for the opposing party to accept

the offer.


The feasibility of accepting the surrender refers to whether it is practical and safe for
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@pablo397: dlaczego nazywasz to egzekucją, odwetem i wymordowaniem? Skoro kacap zaczął strzelać to oni też zaczęli strzelać, normalne działania bojowe. Skąd mogli wiedzieć czy to nie zasadzka i reszta też nie wyciągnie pistoletów i nie zacznie w nich walić?

@cotidiemorior: Dokładnie tak samo Rosjanie usprawiedliwiają mordowanie cywilów - skąd mogą wiedzieć, że nie wyciągnie broni i nie zacznie w nich strzelać? Gratuluję, niczym nie różnisz się od tych kacapów, których