Wpis z mikrobloga

@MatMKA: tak, jak napisałem. Nie używałbym tego szajsu, ale chcę sobie w domu coś naszkicować i przenieść później to samo na uczelniany komputer. Bez tracenia czasu, na przerabianie kodu pod kompilator sprzed dekady.
@damian28102000: to jest instalator online.

czy ktoś zna inną metodę na rozwiązanie takiego problemu z environmentem

Nie podajesz zbyt wielu szczegółów. Próbowałeś uruchomić ten projekt na jakimś nowym VS?
@Feargan: nie nie, ogólnie to teraz chcę od nowa ten kod sobie chce na zajęcia naszkicować. Ale już podczas zajęć ogarnąłem, że ten kompilator to nawet obok C++11 nie leżał, a ja znam cpp >=C11 (chociaż domyślnie pisze [w teorii] 17) Dlatego jeśli teraz ogarnę ten kod na zajęcia/szkic, to wiem, że będę siedział pewnie drugie tyle czasu na ogarnięcie dlaczego to się nie kompiluje, a dodatkowo pomyślałem, że jakiś dojarzały
@damian28102000: Jeśli chodzi o instalację to jakiś czas temu napotkałem na ten sam problem - rozwiązaniem jest znalezienie instalatora VS2010 offline, bo MS wyłączył serwery do pobierania plików z instalatora online. Niestety nie pamiętam skąd brałem mój instalator offline :(.