Wpis z mikrobloga

@Chilli_Heatwave: U Predatora równia pochyła , NIC się nie dzieje, to co tu pisać.
Gapa za to strzela coraz to nowe biznesy,zawody. Dziś z lekką ironią mówi ,że siostra Twaroga nigdzie nie
pracuje i z kurzych łapek będzie spłacać dom. Za to Gapcio na temat swojej inwestycji w dom już milczy, tak jak było z nauczycielem czy innymi biznesami. No ale Gapcio ciężko pracuje to hipotekę spłaci.
@marcinkowski1980: Chyba faktycznie to jest z ironią, niedowierzaniem? Nie wiem do końca skądtakie podejscie Gapy, ale nie brzmi to chyba jako komplement i pochwała zaradności przy szybkiej zmianie źródła dochodu po zbanowaniu gier liczbowych. Siostra zaradna widać golym okiem.

Gapa, jesteś ciekawostką niesamowitą, jako pięćdziesieciolatek, któremu jedynie co codziennie wychodzi w życiu to naładowanie baterii gopro, powinien chyba trochę inaczej komentować zaradność szwagierki?
Może sie mylę, nie wiem... ale fajnie się
@Madyniak: siostra partnerki naewno ma fb i warto by spytac ja jak to jest i o czym frejer opowiada.Pewnie rodzice i reszta rodziny partnerki nie wie jak on ich publicznie obgaduje