Wpis z mikrobloga

Czy warto zakładać Netflixa?
Moim zdaniem warto, ale właściwie TYLKO dla serialu (a raczej serii niełączących się ze sobą dość krótkich filmów) Czarne Lustro. Niesamowity, różnorodny, inteligently, wzruszający i prawdziwie poruszający, każdy odcinek o czymś innym i w innym stylu, a łączy je tylko generalne główne przesłanie- jak niebezpieczna jest teraźniejszość i przyszłość w której żyjemy i jakie to ma i może mieć konsekwencje oraz jak to się ma do uniwersalnych wartości. 90% odnicków świetna, 7% przeciętna i 3% słaba. Ten dłuższy film nie jest już zbyt fajny.

#netflix #czarnelustro #blackmirror #film #seriale #ciekawostki
Pobierz
źródło: comment_1668663301hgzOvb62wIGDqDIcC722n6.jpg
  • 114
@acidd: nie wiem co rozumiesz jako odmozdzacz, ale mnie relaksuje tylko kino ambitne, ktore jest o czyms. takze, ziomeczku to nie jests takie oczywiste, ze ktos oglada mialkie produkcje.
@LifeReboot Podpisuję się pod tym i dam przykład: oglądałem pierwsze sezony i były świetne. Potem przerwa pewnie ~4 lata, przypomniałem sobie i podekscytowany zacząłem szukać zestawienia najlepszych odcinków, wiecie toplisty itp i na moje nieszczęście padło na Junipero. Dramat. Polecisz może jakieś odcinki z późniejszych sezonów, ale w klimacie tych pierwszych? Świnia akurat była dla mnie głupim odcinkiem, bardziej coś w rodzaju "White Bear".