Wpis z mikrobloga

Czy warto zakładać Netflixa?
Moim zdaniem warto, ale właściwie TYLKO dla serialu (a raczej serii niełączących się ze sobą dość krótkich filmów) Czarne Lustro. Niesamowity, różnorodny, inteligently, wzruszający i prawdziwie poruszający, każdy odcinek o czymś innym i w innym stylu, a łączy je tylko generalne główne przesłanie- jak niebezpieczna jest teraźniejszość i przyszłość w której żyjemy i jakie to ma i może mieć konsekwencje oraz jak to się ma do uniwersalnych wartości. 90% odnicków świetna, 7% przeciętna i 3% słaba. Ten dłuższy film nie jest już zbyt fajny.

#netflix #czarnelustro #blackmirror #film #seriale #ciekawostki
Pobierz
źródło: comment_1668663301hgzOvb62wIGDqDIcC722n6.jpg
  • 114
TYLKO dla serialu (a raczej serii niełączących się ze sobą dość krótkich filmów) Czarne Lustro


@nowyjesttu: Czyli nie znasz nawet słowa "antologia" ale już potrafisz wyrokować że jedyną wartościową produkcją na Netflixie jest Black Mirror. Jest cała masa dobrych, niszowych produkcji i ogrom świetnych dokumentów. Ale nawet tego nie dostrzegasz bo istnieje dla Ciebie tylko to co popularne.

Zawsze mnie bawi kiedy ktoś kto konsumuje tylko to co funkcjonuje w szerokiej
@nowyjesttu: Absurdalne procenty z nieba, odcinkow jest za malo, zeby tak wyszlo. Policzyles to? Jesli nie, to na #!$%@? uzywasz takich konkretow?

Ostatni sezon to popluczyny, oprocz pierwszego odcinka nic ciekawego i same wtorne rzeczy. Przedostatni sezon slaby. Jedynie pre-netflixowe sezony sa fajne. Special jest najlepszy, film jest do dupy.
Dlaczego ciśniesz bekę z opa? Prawdziwie napisał


@dnasstorm: nie, to jest pretensjonalne brandzlowanie się do własnej zajebistości. "O jaki jestem mądry, bo wdg mnie tylko Black Mirror ma jakąś wartość. Rozumiem o co w tym chodzi. Reszta to tandeta dla plebsu"