Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? czegoś takiego jeszcze nie widziałem xD tiktok call enter zajmującego się fotowoltaiką xD posługują się numerami jak w obozie koncentracyjnym. W zyciu bym się na to nie zgodził gdybym miał wziąć w czymś takim udział i nikt mi nie wmówi, że to kwestia kija w dupie
#pracbaza
evilonep - Ja #!$%@? czegoś takiego jeszcze nie widziałem xD tiktok call enter zajmuj...
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@evilonep: młodzi bez kasy i hamulców moralnych a tu nawet bez nazwisko bo nazywani tylko numerami są idealnymi kandydatami do takich prac. Sprzedaliby zestaw garnków 90 letniej babci i byli zadowoleni z siebie
  • Odpowiedz
ważne ze pracują


@Jamniki2: Call center, większość marketingowców, naganiacze na przehajpowane kursy itp to nie są ludzie pracujący. Serio mniej szkód społecznych Ferdek i Paździoch zrobili niż oni.
  • Odpowiedz
  • 0
Gdy w zakładzie jest zbyt dużo Areczków i na pomoc przychodzą rozwiązania firmy IBM w rozpoznawaniu wię...pracowników.
  • Odpowiedz
@Jamniki2: Nie mówimy o obsłudze klienta, a o telemarketerach. Zresztą raczej używa się słowa support center, aby właśnie nikt nie kojarzył z tym rakiem.
  • Odpowiedz