Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? czegoś takiego jeszcze nie widziałem xD tiktok call enter zajmującego się fotowoltaiką xD posługują się numerami jak w obozie koncentracyjnym. W zyciu bym się na to nie zgodził gdybym miał wziąć w czymś takim udział i nikt mi nie wmówi, że to kwestia kija w dupie
#pracbaza
evilonep - Ja #!$%@? czegoś takiego jeszcze nie widziałem xD tiktok call enter zajmuj...
  • 190
  • Odpowiedz
ale się zesraliście wykop.pl xD przecież ktoś musi wykonywać gównozawody, tak działa wolny rynek. większość z nich po kilku msc stamtąd #!$%@?, a ci co zasiedzą się na lata, najpewniej będą tam siedzieć, bo kręcą dobre wyniki i jak na call center niezle wynagrodzenia.
czy dla wykop.pl taka praca gardzi? życie z zasiłku lepsze?
PS podoba się dla mnie ta Julka petitka
  • Odpowiedz
bo jest to jedyna praca w moim zyciu, z której mnie zwolnili, bo nie byłem wystarczająco dobry


@aegispolis: mnie co prawda nie zwolnili ale raczej nie płakali jak odchodziłem. Kiero zresztą często wypominał mi, że mam słabe wyniki sprzedażowe (mimo, ze to nie było moim głównym zajęciem no ale przecież zawsze trzeba coś wcisnąć klientowi jak dzwoni z usterką czegoś innego XD). Najgorsza praca ever. Robiłem kiedyś chwilę na magazynie i
  • Odpowiedz