Wpis z mikrobloga

Dostałem dostęp i jestem mocno zawiedziony.

Od razu zaznaczę, że marveli, gwiezdnych wojen itd. nie lubię więc cały ten content odpada - ale tego czepiać się nie będę bo to jedynie mój gust. Skupie się bardziej na tym czego tu szukałem czyli starych bajek z dzieciństwa i błędach na 1 rzut oka, a tu już jest słabiutko.

-wyszukiwarka/tagowanie
Wpiszcie sobie "Kaczor Donald". Pojawią się 4 filmiki. Jak wpiszecie po ang Donald Duck nagle jest ich o wiele więcej. O czym to świadczy? Komuś się nie chciało przy spolszczeniu serwisu spolszczyć również tagów. Fajne poszanowanie klientów np. z Polski :)

Jak wpiszecie "bajka" w wyszukiwarkę to również jest mało wyświetleń. Jak ma być inaczej jak taki film jak pocahontas to "romans, historyczny, rodzinny, animacja, przygodowy". Można się oczywiście kłócić z tą "animacją", ale tak czy siak bardziej pasuje tag bajka niż romans historyczny :D

Dobra chciałem pooglądać stare bajki. Myszka micki, kaczor itd. Wiecie, że oni zrobili to tak, że każdy odcinek (który mam od 6-8min) jest osobno (zapewne po to aby pokazać ile to mają pozycji XD) ? Z czego około 1,5min to informacje o lektorach. Jeszcze ciekawsze jest to, że z poziomu weba nie ma jak ustawić kolejki ("moja lista" nie działa w ten sposób). Czyli de facto po każdym odcinku musisz oglądać 1,5min napisów i ręcznie przełączyć na inny odcinek. Jakiś absurd. Czemu nie ma kolekcji, albo złączonych kilka odcinków w jeden jak choćby na cda premium? Tego nie kumam. Może na apce (zapewne mają) jest inaczej. Nie wiem.
Grafiki tych odcinków też nie powalają. Grafik płakał jak projektował. Zresztą dam załącznik :D Ważne, że opis dali. Opisują cały 6min odcinek w dwóch zdaniach. Jak widać też na screenie czasem grafik coś ogarnął. Szkoda, że tak rzadko.

Jeszcze poszperam co tu jest, ale jak na 1 dzień to nie zachęcili. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#disneyplus #vod #filmy #czepiamsie #panmaruda
MajoZZ - Dostałem dostęp i jestem mocno zawiedziony.


Od razu zaznaczę, że marvel...

źródło: comment_1668434228PcHBS4tJ6RUMnEytYTTQjk.jpg

Pobierz
  • 3