Wpis z mikrobloga

@BayzedMan: @OmgLolWtf: w sumie też poproszę o w miarę zaufane źródła takich informacji. Któryś raz to słyszę ale dane pochodzą z instytutu informacji "trust me bro".

Mi nie ciężko sobie wyobrazić takie sytuacje. Ale nigdy nie słyszałem o konkretnych przypadkach. Cały świat patrzy na ręce Ukrainy - jak zaczną popełniać zbrodnie to zamknie się kurek z bronią i wsparciem.
@OmgLolWtf: No i?
A ruskie niedawno zbombardowali jakis blok po srodku jeziora i mowili ze niszcza ukraincow.
A jeszcze wczesniej uzyli ukranskich filmow zeby powiedziec ze rosja zniczyla desant na wyspie wezy
a jeszcze wczesniej klamali o zbombardowali sztabu w winnicy
A teraz mowia o tym, ze w ukrainie same szatany i wgl muzulmanie musza zareagwoac xD
I nie wspomne o klamaniu w sprawie ciezarnej kobiety, bio labach innym gownie.
@OmgLolWtf: prawie 9 miesięcy temu, gdy Rosja bezprawnie zaatakowała Ukrainę mirkowałem po nocach (jak większość) aż natrafiłem na materiał. Materiał w którym orki zaatakowały samochód ukraińskiego kynologa, Igora Ikara Bakuna. Pamiętam strzały, piski psów, krzyki ludzi. Jak ludzi mi tak średnio szkoda, tak przy dźwiękach mordowanego psa powiedziałem bardziej do siebie "wyrżnijcie wszystkich orków". Więc no cóż...
Czy było to złamanie konwencji genewskiej? Powątpiewam. Nawet jeśli - wklej mema z Piotrem
@BayzedMan: @kochamschabowe: 1. Wspomniany już filmik z okiem 2. Historia z dobijaniem rannych pod Kijowem (miało być śledztwo w jej sprawie) 3. Filmik ze strzelaniem w nogi 4. Używanie mieszkańców mariupola jako zakładnikow przez azowcow (są wywiady) 5. Cała historia batalionu "tornado" (to starsza sprawa, ale zostali wypuszczeni na wolność) 6. Sprawa z ukrzyżowaniem i podpaleniem rosyjskiego jenca nie no zero zbrodni xD armia avengersów