Wpis z mikrobloga

1. Wspomniany już filmik z okiem 2. Historia z dobijaniem rannych pod Kijowem (miało być śledztwo w jej sprawie) 3. Filmik ze strzelaniem w nogi 4. Używanie mieszkańców mariupola jako zakładnikow przez azowcow (są wywiady) 5. Cała historia batalionu "tornado" (to starsza sprawa, ale zostali wypuszczeni na wolność) 6. Sprawa z ukrzyżowaniem i podpaleniem rosyjskiego jenca nie no zero zbrodni


@IrlandzkaDziewczynka: gdzie wady XD

Niektórym się pięknie #!$%@?ło kto tu jest
@tomtom666: przepaścią w mentalności jest reakcja rządu. Wydarzenie miało miejsce w historii współczesnej - żołnierze składali zeznania przeczące sobie. W takich sytuacjach jak pojawiają się kłamstwa może sugerować że coś złego się stało.

To tylko jeden z przykładów - zbrodni wojennych plolakow było więcej np. https://ciekawostkihistoryczne.pl/2016/02/01/polacy-mordowali-nie-tylko-w-jedwabnem-trzy-pogromy-ktorych-powinnismy-sie-wstydzic/

Czy rząd za to oficjalnie przepraszał? Czasami mi się wydaje że w okol Wołynia w Polsce jest tyle zamieszania bo Polacy jak inny naród domaga
@kochamschabowe: A kto powiedział ze to to samo? Czy to twoje projekcje po prostu? Już nie można powiedzieć o ukraińskich świętych niczego złego nawet jak trochę #!$%@?? Sprawa nie jest taka prosta, według mnie takie akcje mogą zniechęcić resztę rosyjskich żołnierzy do dezercji i poddania, taka ze mnie przebrzydła onuca
@Szalom: Dużo ludzi od wczoraj pisze, że to ten sam poziom. Wymiana jeńców to normalna rzecz, to tak jakby winić kogoś ze przeszedł na zielonym świetle i auto go potrąciło.

Problem zaczyna się wtedy kiedy po wymianie jeńca jego własny naród robi na nim egzekucję podobna do tej z państw islamskich... Nawet dziwię się że trzeba to tłumaczyć wyk0pkom.
@kochamschabowe: No i ty znowu swoje - argumenty tu quoque. Zrozum ty i inni to ze ktos krytykuje Ukraińców za te wymianę nie oznacza ze zrównuje to ze zbrodniami ruskich śmieci. To nie oznacza ze zbrodnie ruskich go nie obchodzą.

A ty zaczynasz o tym ze ich wojsko, czy grupa wagnera jest jak isis xd czy jest jak isis? Tak, jest. Czy to znaczy ze nie można pisać ze Ukraińcy głupio
Sprawa nie jest taka prosta, według mnie takie akcje mogą zniechęcić resztę rosyjskich żołnierzy do dezercji i poddania, taka ze mnie przebrzydła onuca


@Szalom: przecież on nie był rosyjskim żołnierzem...
@Szalom: Typie przejrzyj tag. Od wczoraj ludzie piszą że Ukraincy nie mają szacunku do życia bo wymienili jeńca i traktują to jako zbrodnie wojenna wyjdź z swojej banki xD

Nie kwestionuje tutaj czy zrobili mądrze czy nie odnoszę się do paru typów co pisali że to bestialstwo Ukraińców i oni mają krew na rękach xD bo oddali jeńca Rosjanom xD
@kochamschabowe: Poza tym chcialbym zobaczyć to dużo ludzi. Ja widziałem tylko chłodne argumenty ze to zniechęci ruskich do dezercji i poddania się oraz ze to niezgodne z konwencja wymienić kogoś wbrew jego woli - tu oczywiście wchodzi do dyskusji to ze typ nie był żołnierzem tylko najemnikiem. Ale w kontrze są nie merytoryczne argumenty tylko takie rozemocjonowana komentarze jak twoje i obrzucanie innych onucami i innymi obelgami

@Nieszkodnik: Tak, to
@OmgLolWtf

Ja mam pomysł na rozwiązanie konfliktu.

Niech Rosja wypier@ala z Ukrainy. Chersoń jest ukraiński i Krym też. W całości.

Po co więcej ofiar, jak można już się poddać i zapłacić reperacje?
@Szalom: A gdzie ja wrzuciłem? XD weź się uspokój xD napisałem tylko że traktowanie tego jako zbrodnie wojenna czy obwinianie Ukraińców za jego śmierć to jest ciężki stopień onucyzacji.

Nigdzie nie wspomniałem że Ukraińcy powinni być za to chwaleni xd beka ze żyjemy w czasach gdzie wymiana więźniów jest traktowana jako zbrodnia bo naród witając swoich ich morduje na miejscu młotem xD
przepaścią w mentalności jest reakcja rządu. Wydarzenie miało miejsce w historii współczesnej - żołnierze składali zeznania przeczące sobie. W takich sytuacjach jak pojawiają się kłamstwa może sugerować że coś złego się stało.


Ty chyba strasznie młody jesteś, skoro nie pamiętasz jaka była wtedy inba w Polsce i jakie było nastawienie spoleczenstwa wobec tych zolnierzy w momencie jak cala sprawa ujrzała światło dzienne.

To tylko jeden z przykładów - zbrodni wojennych plolakow było
przepaścią w mentalności jest reakcja rządu. Wydarzenie miało miejsce w historii współczesnej - żołnierze składali zeznania przeczące sobie. W takich sytuacjach jak pojawiają się kłamstwa może sugerować że coś złego się stało.


Ty chyba strasznie młody jesteś, skoro nie pamiętasz jaka była wtedy inba w Polsce i jakie było nastawienie spoleczenstwa wobec tych zolnierzy w momencie jak cala sprawa ujrzała światło dzienne.

To tylko jeden z przykładów - zbrodni wojennych plolakow było