Wpis z mikrobloga

@paramyksowiroza 5.2 generalnie ta funkcja dziala, w sensie to nie problem bootstrapa, tylko teh th:text i th:message nadpisują dzialanie tego button i nie wiem jak to ladnie i czysto obejść
@paramyksowiroza problem taki ze pojawia sie komunikat, ale nie moge go zamknąc bo nie mam takiej mozliwosci. Po prostu jest i tyle. :p chce zrobic ta zeby mozna bylo to okno zamknąć
I normalnie w bootstrap 5.2 jest taka mozliwosc. tylko u mnie wchodza te nieszcesne th w srodku ktore powoduja, ze ostatnia linijka jest przez te wyrazenie th nadpisywana i sie nie odpala ta funkcja zamkniecia komunikatu
@paramyksowiroza: Nie
Załączam zdjecie jak to wyglada. 2 scenariusze, jak działa i jak nie.
W 1. przypadku mamy czysty testowy tekst i widać okienko zamykaniam ktore działa. Kod jest ze źródła strony.
W 2. przypadku nie widać tego kodu z przyciskiem w kodzie źródłowym (ale w programie już jest). Nie widać tego button ... bo jest on nadpisywany przez instrukcje z th:if oraz th:text.

I teraz pytanie brzmi, czy idzie jakoś
Xolan - @paramyksowiroza: Nie
Załączam zdjecie jak to wyglada. 2 scenariusze, jak dz...

źródło: comment_1668256994Y4hfrzifqu8P7eVfWLIYoi.jpg

Pobierz
@LuK1337 no to wtedy wyswietla w komunikacie:
${message}
Mozna to zamknac ale tu chodzi o to zeby wlasnie wyswietlal wartosc tego message ( ͡º ͜ʖ͡º)
@draxgar: dzieki za odzew, ale nie do końca CIebie rozumiem co w konkrentym miejscu mam zrobić. Ten cały div to logika że jeśli będzie message pusty to nic nie wyświetla tego message. Więc tak średnio mogę przestawiać ten th:text przed th:if ; P ale coś źle może zrozumiałem
this text will be overriden by ${message}
@Xolan:

w wewnętrznym div alertu

dodaj div który będzie wyświetlał tekst


th:text zastępuje element tekstem ze zmiennej, w Twoim przypadku, zastąpi ciało div-a, którym jest html przycisku.
@draxgar: ok, w miarę to rozumiem, ale (nie)stety problem jest taki, że faktycznie pokazuje się już przycisk zamykania komunikatu, jednak on nie działa, w sensie nie zamyka go : /
@Xolan: Sprawa z nie pokazującym się przyciskiem została rozwiązana, proszę utworzyć nowy ticket ;-)
A tak serio to pewnie nie masz załączonego bootstrap.js, oczywiście to tylko zgadywanie, bo bez kodu to równie dobrze możesz iść do wróżki. Mamy podobne szanse na zgadnięcie ;)