Wpis z mikrobloga

Jakie odglosy najczęściej/najmocniej słyszycie od sąsiadów z dołu?


@grand_khavatari:

1. Słyszę sąsiadkę, która drze mordę na wszystkich. Ale tylko w kiblu.
2. Słyszę jak sąsiadka lub jej córka ociera dupą o wannę podczas kąpieli.
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: mieszkam w nowym bloku z żelbetu. Dźwięki powietrzne są dobrze tłumione, ale jak się dzieci w wieku przedszkolnym piętro niżej odpalą to słychac jak biegają. Nie chcę wiedzieć co się musi dziać pod tym mieszkaniem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: Zależy od odległości. Ale telewizor na pełną #!$%@?ę u emerytów to jest chyba ponadczasowy klasyk. Oprócz tego zasłony, rozkładanie łóżka. Śmiechy tylko w wypadku kobiet, gdy się zbierze grupka i chichrają co kilka minut jak głupie. Krzyki to mężczyźni przy meczu, ewentualnie kłótnie domowe (które w sumie ucichły odkąd policja zbierała zeznania po sąsiadach XD). Jak żyjesz w chowie klatkowym to w lato przez otwarte okna i balkony się
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: U mnie nie słychać sąsiadów chyba, że jest mecz reprezentacji polski albo skoki i padnie akurat gol albo Kubacki czy ktoś ładnie skoczy i wygrywa. Nie przeszkadza mi to
  • Odpowiedz
@grand_khavatari: Ja nic nie słyszę... Tylko w łazience jak jestem to OK, słychać szum wody od sąsiada. Ze 2x słyszałam też u sąsiadów obok mocno przytłumione dźwięki awantury.

Przy otwartych oknach jak ktoś robi imprezę również przy otwartych oknach to też oczywiście słychać, słychać też jak dzieci się bawią na placu zabaw, ale jak się zamknie okna to jest cicho.

Mieszkam w nowym budownictwie na środkowym piętrze, więc z każdej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Szczerze jak czytam że u kogoś słychać jak sąsiad zamyka szuflady to mi się włos na głowie jeży... W jakim rodzaju budownictwa takie jaja są?

@Pantegram: w starym budownictwie tak się zdarzało, i komunikacja sąsiedzka za pomocą walenia miotła w sufit :-(.
  • Odpowiedz