Wpis z mikrobloga

Zauważyłem ostatnio, że w codziennym gronie osób z którymi przebywam czy nawet w ,,internetach,, coraz częściej pojawia się temat samotności facetów. I to w różnym wieku. Powoli ten problem zostaje zauważony ale co z tego?

Obecny system socjalmediów ale i samej polityki wg mnie wyprał wręcz obecne młode (ale w sumie nie tylko) pokolenie z realności i świadomości, prawdziwego rzetelnego odbioru i oceny sytuacji dając im złudne spojrzenie na świat, że są kimś nad wyraz wyjątkowym (szczególnie kobiety i to niezależnie od kwestii materialnej co jest przeciwieństwem płci męskiej).

Kto ma w tym interes i w jakim kierunku to idzie? Przecież te osoby za kilka lat obudzą się z ręką nawet nie w nocniku a szambie. Ich wyidealizowane spojrzenie na otoczenie ale przede wszystkim na swoją osobę i ego wielkości Burj Khalifa doprowadzi do tragedii tych osób.

Może i jestem samotny, mam mnóstwo problemów ale nikt mi jeszcze nie zabrał trzeźwej (chociaż przyznaję się do weekendowego #alkoholizm( ͡° ͜ʖ ͡°)) oceny sytuacji przyszłości, której się boję i robię wszystko by było jak najlepiej i przeżyć to co będzie się działo w najbliższych latach w swerze ekonomii, polityki czy samej głupiej obyczajowości.
https://www.youtube.com/watch?v=qU8UfYdKHvs&list=RD6gKn_FW05_c&index=25

#przegryw #blackpill #samotnosc #depresja
  • 3