Wpis z mikrobloga

Ale jaja hahah kolejny wielki SUKCES blackpillu. "Największy" cuckold, simp, beciak, white knight, przegryw czyli @xydeN- w końcu zauważył swój błąd i przejrzał na oczy. Niesamowite to jest.

@xydeN- przepraszam za wszystkie negatywne słowa, które mówiłem w twoim kierunku. Tak wiem, ten wpis to lekka hipokryzja, ale lekko zasłużyłeś na swoje zachowanie idą na wojnę ze mną i @Wogybogy (rip [*]). Niemniej jednak myliłem się co do ciebie. Każdy w życiu błądzi i zasługuje na kolejną szansę. Dostrzegłeś swoje problemy i przepracowałeś je niczym na #terapia i teraz przejrzłeś trzeźwo, gratulacje wielkie.

Twój wpis jest bardzo brutalnym potwierdzeniem tego o czym mówimy na tagach. Wsiąknąłeś w redpill i chciałeś naprawić swoje slaby geny dobrami materialnymi i "dobrym charakterem", a jak widzisz ludzie tak tylko p%^&rdolą, żeby nami manipulować. Nie ma cię co za co winić, nadzieja, wiara, ambicja to kolejne po l0szkach - niesamowite złe istoty, które niszczą nam życie.

Wracając jednak - normickie słowa to jedno, normickie czyny drugie. Twój rozwój i tak spuścili w kiblu przy byle okazji i traktują cię kiepsko przez pryzmat słabych genów przy byle okazji. Nikt nie docenił twoich poświęceń, starań, wysiłku. Normiki to po prostu prymitywne zwierzątka, najpierw gnoją nas latami w podstawówce, gimbazie, liczbazie, a potem udają "kumpli" na tagach dając "dobre rady", podczas gdy to jest dalej gnojenie i moggowanie z ich strony. Stosujesz się do nich, nie masz efektów, oni klepią cię tu po plecach, a na żywo przy byle okazji wbijają nóż w serce.

Po prostu oni tym karmią swoje EGO, udają sami przed sobą świętych, żeby mieć wysoką samooceną i pewność siebie, a potem robią wbrew sobie i przy byle okazji gnoją/wyśmiewają przegrywów. Chcą wierzyć w swoją bańkę o "dobrym charakterze"

Czyny > słowa.

Zapraszamy serdecznie @xydeN- na nasz blackpillowy tag. Wszystkie grzechy tobie odpuszczone.

#xyden #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski
P.....c - Ale jaja hahah kolejny wielki SUKCES blackpillu. "Największy" cuckold, simp...

źródło: comment_1668182456QnizR3SVVKgovYyjUxlM6e.jpg

Pobierz
  • 27
@Pozytywny_gosc: Laski chcą się zadawać z przystojnymi i nie chcą brzydkim wykopkom udostępnić świętego graala wykopu który noszą pomiędzy nogami, wielkie mi odkrycie..
Czekam na to żeby kobiety z zdeformowanymi twarzami założyły na wykopie tag #pinkpill i zaczęły wypisywać że chłopy to #!$%@? bo nie chcą ich pokochać ani nawet na nie spojrzeć przez brzydotę swojej twarzy która jest przecież winą słabych genów.

Nie ma cię co za co winić, nadzieja,
@TANSTAAFL: redpill powoduje więcej samobójstw niż blackpill, bo redpill obiecuje ci że tylko gdy poświęcisz najbliższe 10-15 lat na siłownie, kosmetyczki, barberów, kursy tańca, pua, trzymanie ramy itd to na pewno znajdziesz młodą i ciasną studentkę 7/10 20-25 gdy będziesz miał 35-40 lat, a to się nigdy nie dzieje.

Taka osoba widzi, że zmarnowała najlepsze lata swojego życia na rozwój, który nic nie dał i wali samobója. Blackpill z kolei ocalił
IDZD


@xydeN-: oj ksajden ksajde. Redpill i blackpill można porównać np do pracy. Redpillowiec mówi ci, że wystarczy, że będziesz brał nadgodziny, nie chodził na L4 mimo chorobów, wykazywał inicjatywę w pracy i zasuwał, poświęcił się pracy, to szef to doceni i dostaniesz niezłą wypłatę, szybki awans i będziesz szczęśliwy. I siedzi taki redpillowiec latami w pracy, dostaje na koniec roku 0-5% podwyżki i coraz więcej obowiązków, po 10 latach z
@Pozytywny_gosc: co ty możesz wiedzieć o tym, dlaczego ktoś chce i popełnia samobójstwo jak ty jesteś tylko żałosnym trollem tutaj robiącym z siebie boga moralności??
Gówno niestety wiesz oprócz trollowania tutaj i udawania kogoś kim nie jesteś w rzeczywistosci
Rzygać się chce
@Pozytywny_gosc Potwierdzam w czasach, gdy bezrobocie było dwu cyfrowe, po studiach nie mogłem znaleźć pracy. Moi znajomi znaleźli pracę, ale oni byli przynajmniej przeciętni. Nawet jeden normik miał szansę załatwić mi robotę, ale on pomógł przystojnemu koledze, chociaż to ze mną na studiach częściej się zadawał, tyle warta jest dynamiczność u brzydkiej osoby.