Wpis z mikrobloga

#kanalzero jak ktos sie zastanawial po co powstal Kanal Zero, to wlasnie po to, zeby robic to co dzis zrobili. Zobaczcie ile osob pozytywnie o Czarnku sie wypowiada. Tam w PiSie jest grupa co wyciagnela jednak wnioski po porazce i ma plan, zeby wrocic do wladzy. Przeciez w grudniu na temat CPK wiekszosc by tu mowila o kasie jaka PiSowi udalo sie wyciagnac z projektu. Teraz jest to nasza narodowa inwestycja.

A jak myslicie, ze Stanowski z wlasnej woli wybiera takie tematy do debaty to zyjecie w swiecie naiwnosci. Przeciez nie zrobi on teraz debaty o rolnictwie, bo wtedy musialby uderzyc w poprzedni rzad. Nie zrobi o przemianie energetycznej, tylko zaraz pewnie przekop mierzei bedzie grany.

Tak sie wlasnie wraca do wladzy, nie tepa propaganda #tvpis, tylko zrecznym przekazem w social media.
  • 39
Przeciez w grudniu na temat CPK wiekszosc by tu mowila o kasie jaka PiSowi udalo sie wyciagnac z projektu. Teraz jest to nasza narodowa inwestycja.


@miki4ever:

Szósta gospodarka UE nie powinna mieć swojego hubu lotnicznego, bo PiS jakiś promil środków ze spółki CPK przeznaczył na renowację ołtarzy i coś tam jeszcze. No mówię ci mordo. ( ͡º ͜ʖ͡º)

pierwsze prace studialne na rzecz nowego lotniska dla
  • 10
@OpelMajster od kiedy wygrali pierwsze wybory Dudzie czy pierwszą kadencję po rządach PO. Wykop klaskał wtedy uszami z zadowolenia i dostawał spazmów na manipulacje jakoby Komorowski chodził po krześle czy na słowa żeby zmienić pracę jeśli słabo zarabiasz w aktualnej. Polecam odświeżyć sobie komentarze pod znaleziskami z tamtych czasów. To samo z ośmiorniczkami. Viralowali wszystko z pozytywnymi dla nich skutkami.

PiS umie w propagandę w internecie, przez ostatnie lata skupili się na