Wpis z mikrobloga

Ale jaja hahah kolejny wielki SUKCES blackpillu. "Największy" cuckold, simp, beciak, white knight, przegryw czyli @xydeN- w końcu zauważył swój błąd i przejrzał na oczy. Niesamowite to jest.

@xydeN- przepraszam za wszystkie negatywne słowa, które mówiłem w twoim kierunku. Tak wiem, ten wpis to lekka hipokryzja, ale lekko zasłużyłeś na swoje zachowanie idą na wojnę ze mną i @Wogybogy (rip [*]). Niemniej jednak myliłem się co do ciebie. Każdy w życiu błądzi i zasługuje na kolejną szansę. Dostrzegłeś swoje problemy i przepracowałeś je niczym na #terapia i teraz przejrzłeś trzeźwo, gratulacje wielkie.

Twój wpis jest bardzo brutalnym potwierdzeniem tego o czym mówimy na tagach. Wsiąknąłeś w redpill i chciałeś naprawić swoje slaby geny dobrami materialnymi i "dobrym charakterem", a jak widzisz ludzie tak tylko p%^&rdolą, żeby nami manipulować. Nie ma cię co za co winić, nadzieja, wiara, ambicja to kolejne po l0szkach - niesamowite złe istoty, które niszczą nam życie.

Wracając jednak - normickie słowa to jedno, normickie czyny drugie. Twój rozwój i tak spuścili w kiblu przy byle okazji i traktują cię kiepsko przez pryzmat słabych genów przy byle okazji. Nikt nie docenił twoich poświęceń, starań, wysiłku. Normiki to po prostu prymitywne zwierzątka, najpierw gnoją nas latami w podstawówce, gimbazie, liczbazie, a potem udają "kumpli" na tagach dając "dobre rady", podczas gdy to jest dalej gnojenie i moggowanie z ich strony. Stosujesz się do nich, nie masz efektów, oni klepią cię tu po plecach, a na żywo przy byle okazji wbijają nóż w serce.

Po prostu oni tym karmią swoje EGO, udają sami przed sobą świętych, żeby mieć wysoką samooceną i pewność siebie, a potem robią wbrew sobie i przy byle okazji gnoją/wyśmiewają przegrywów. Chcą wierzyć w swoją bańkę o "dobrym charakterze"

Czyny > słowa.

Zapraszamy serdecznie @xydeN- na nasz blackpillowy tag. Wszystkie grzechy tobie odpuszczone.

#xyden #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski
Pobierz
źródło: comment_1668182456QnizR3SVVKgovYyjUxlM6e.jpg
  • 27
@Pozytywny_gosc: Oj tam, Ci imprezowicze ze szkoly sredniej, co kiedyś jakoś tam wygladali, to po paru latach mega zjazd mają. U mnie tak w większości przypadków jest. Mowie tu o wieku ~ 25 lat, także jeszcze nie jest to jakieś boomerstwo.
Ogolnie latwo przyszlo, łatwo poszlo. Większość miała najlepsze laski wlasnie w czasach szkolnych, a teraz sa z bardzo przeciętnymi laskami.
A znam za to mało przebojowych gosci, co mieli glow
@Pozytywny_gosc: Zmarnowalem mlodosc. Nie podjalem dzialania w sprawach damsko-meskich w odpowiednim czasie i nie wykorzystalem okazji, ktore wtedy mialem. Nie bylo ich duzo, ale byly. Nie mam wiec praktycznie zadnych fajnych wspomnien co mnie kompletnie dobija, bo samotnosc pewnie jeszcze jakos bym zniosl. W sprawach zawodowych tez w zasadzie nic nie zdzialalem. Nie widze za bardzo sensu dalszego zycia. Planuje za rok pojechac na drugi koniec swiata, cos jeszcze zobaczyc, pomieszkac
@Pozytywny_gosc: W wieku 19 lat mialem depresje i wtedy mi sie odwidzialo. Jak czlowiek jest mlody to ma wiecej checi i energii do zycia, jakies marzenia, nadzieje (chocby nawet bezpodstawna) na fajna przyszlosc. To wszystko juz we mnie powoli wygasa.