Wpis z mikrobloga

Wykopki atakują Policję, patrzac przez pryzmat działania oddziałów prewencji ( stare ZOMO) i ruchu drogowego.
Zrozumcie że uczciwi ludzie właściwie nie widzą policji , ani roboty która wykonują, maks to policjant ruchu drogowego, który wiadomo źle się kojarzy- ale też wykonuje swoją pracę

Myślicie że operacyjni, kryminalni i inne wydziały są po to by pisać mandaty covidowe?

Tak zlikwidujmy Policję , niech złodzieji nikt nie łapie, znęciarze będą bić w domowym zaciszu rodzinkę, patologia na ulicach, narkotyki na dworcach, gangi, pranie pieniędzy , oszustwa na wnuczka, policjanta etc. Kto chronił granicę na Białorusi? Zapytać wystarczy lokalnych , kogo było więcej Policji czy SG?

Powrócą wczesne lata 90, a wykopki dopiero jak ukradną im felgi , głośno będą się zastanawiać, kto to głupi przyjdzie za 4 tys narażać się , jak za tysiąc mniej może sobie spokojnie kasować w Biedronce+ weekendy wolne

#policja #takaprawda #
  • 33
Zrozumcie że uczciwi ludzie właściwie nie widzą policji , ani roboty która wykonują,


@Radoslav_a: Nie wiem, może któraś z tych osób które spałowano na legalnych protestach oślepła i faktycznie teraz nie widzi policji i roboty jaką wykonują. Błagam cię, chyba nie wierzysz w ten naiwny pseudoargument? No i tak, będę oceniał tę formację po popisach jakie dają jednostki pracujące w tej formacji, a które nie są z tego rozliczane, a wręcz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Sprawa idzie do sądu i tyle.


@Radoslav_a: Ale to wszystko pięknie uprościłeś XD

Dodaj jeszcze, że w tamtych czasach dość często okradano ludzi na kilka tysięcy zł rękami sanepidu, gdzie następnie trzeba było się sądzić o łaskawy zwrot swoich własnych pieniędzy. A jak ktoś prowadził działalność to zamykano mu lokal nasyłając na niego wszelkie możliwe służby od policji przez sanepid po skarbówkę i straż pożarną i odstraszano mu klientów narażając na
@Radoslav_a Dokładnie tak, jak mówisz. Ciągle z dupy wyciągany argument "jak Cię za nic spałują to zmienisz zdanie". Ani ja, ani nikt z moich bliskich ani znajomych nie miał do czynienia z tym słynnym "ukaraniem za nic". Za to znam kilku "prawilniaków", którzy doskonale wiem co #!$%@?ą na co dzień i zawsze jak ich ktoś zwinie albo dostaną po łapkach to jest "za niewinność".
Ogólnie - na pewno w policji zdarzają się
@Radoslav_a: Policja jest silna wobec słabych i słaba wobec silnych. Poza tym to lenie- 3 razy próbowałem dostać od nich pomoc i zawsze mieli problem, żeby przyjąć zeznanie/ zgłoszenie. Kradzież telefonu, auta i pobicie- nic nie zrobili.
Wykopki tylko śmieszą ze swoją hipokryzją, bo jak był covidek to wszyscy przyklaskiwali działaniom psów -"bo to dla twojego dobra szurze- chcesz zabić swoją babcie szurze?! " Teraz zmieniają narrację i udają, że nic