Wpis z mikrobloga

Wykopki atakują Policję, patrzac przez pryzmat działania oddziałów prewencji ( stare ZOMO) i ruchu drogowego.
Zrozumcie że uczciwi ludzie właściwie nie widzą policji , ani roboty która wykonują, maks to policjant ruchu drogowego, który wiadomo źle się kojarzy- ale też wykonuje swoją pracę

Myślicie że operacyjni, kryminalni i inne wydziały są po to by pisać mandaty covidowe?

Tak zlikwidujmy Policję , niech złodzieji nikt nie łapie, znęciarze będą bić w domowym zaciszu rodzinkę, patologia na ulicach, narkotyki na dworcach, gangi, pranie pieniędzy , oszustwa na wnuczka, policjanta etc. Kto chronił granicę na Białorusi? Zapytać wystarczy lokalnych , kogo było więcej Policji czy SG?

Powrócą wczesne lata 90, a wykopki dopiero jak ukradną im felgi , głośno będą się zastanawiać, kto to głupi przyjdzie za 4 tys narażać się , jak za tysiąc mniej może sobie spokojnie kasować w Biedronce+ weekendy wolne

#policja #takaprawda #
  • 33
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Radoslav_a: tak policja łapie złodziei. XD. W moim przypadku było:"sprawa umorzona ze względu na niewykrycie sprawców." Tak działa Polska skorumpowana policja.
  • Odpowiedz
fikoł to będzie jak ktoś z Twojej rodzinie znajdzie się w potrzebie


@Radoslav_a: Nieraz znajdowałem się w potrzebie i niestety zawsze musiałem sobie radzić sam lub z pomocą znajomych. A spotykając policję nie mam wrażenia że zapewniają mi bezpieczeństwo ale raczej ogarnia mnie obawa do czego mogą się #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@Radoslav_a: a to rozumiem że jak dzwonię po policję, że koleżanki stary #!$%@? grozi jej i mi nożem to przyjeżdża jakaś gorsza policja, która tak naprawdę nie jest policją i trzeba na nich czekać prawie godzinę?

Albo taki fajny pan policjant co siedzi za szybą na posterunku, i przy kradzieży roweru wmawia mojej mamie że nie ma sensu tego zgłaszać, to nie pracuję na to, jak patrzymy na całą policję?

To
  • Odpowiedz
Tak zlikwidujmy Policję , niech złodzieji nikt nie łapie, znęciarze będą bić w domowym zaciszu rodzinkę, patologia na ulicach, narkotyki na dworcach, gangi, pranie pieniędzy , oszustwa na wnuczka, policjanta etc.


@Radoslav_a: Ja mam wrażenie, że wy żyjecie w jakimś #!$%@? alternatywnym świecie.

niech złodzieji nikt nie łapie


Już tak jest. Mojej dziewczynie telefon #!$%@? 2 razy, koledze #!$%@? działkę na kilka tysięcy złotych, co chwilę słyszę, że komuś #!$%@? rower
  • Odpowiedz
@Radoslav_a: W moich okolicach kryminalni tylko trzepią nastolatków czy nie mają zioła. A jak zostałem dotkliwie pobity to sprawdzili tylko nagranie z bankomatu który był 4km od miejsca zdarzenia. Policjanci nawet nie wysiedli z radiowozu kiedy 6 gości kopało mnie na ulicy, mimo że stali 15 metrów dalej. Po prostu się na to patrzyli. Kolejny radiowóz stal około 50-100 metrów dalej i wiem że podeszła do nich kobieta mówiąc "zaraz chłopaka
  • Odpowiedz
@Radoslav_a: ile znasz spraw, powiedzmy kradzież, w których policja komuś pomogła? Bo ja znam dobrych kilka przykładów, w których nie pomogła, wręcz sugerowała, że delikwent zawraca dupę i niech sobie idzie, bo kamer nie opłaca się przeglądać, nie ma czasu, a w ogóle to śniadanie teraz mają. Sam miałem takie dwa przykłady, kradzież roweru, mimo wskazania (z bardzo dużym prawdopodobieństwem) sprawcy, nikt nawet nie pofatygował się do niego. I takich przykładów
  • Odpowiedz
Powrócą wczesne lata 90, a wykopki dopiero jak ukradną im felgi , głośno będą się zastanawiać, kto to głupi przyjdzie za 4 tys narażać się , jak za tysiąc mniej może sobie spokojnie kasować w Biedronce+ weekendy wolne


@Radoslav_a: No tak, bo podczas takiej interwencji to policjanci będą się strzelać z bandytami i zasłaniać pokrzywdzonego własną piersią. Jak już robisz fikołki to przynajmniej z sensem. A 4k to nie zarabiają wyłącznie
  • Odpowiedz