Wpis z mikrobloga

@LaurenceFass: a to bardzo rozne wartosci. Z jednej strony religijni fundamentalisci, z drugiej liberalowie ktorzy rozkrecili "rewolucje seksualna". Tzn sami juz wczesniej zyli wbrew zasadom konserwatystow, ale udalo im sie zmienic tak USA jak i czesc zachodniego swiata. Takze megapozytywnie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@ImNewHere: w sensie, że pozytywnie?

@000loki: jeśli chodzi o proces demokratyczny to chyba nie bardzo.
Narracja niebieskich dominuje na wszelkich tych platformach, zaś cokolwiek konserwatywnego jest zatapiane (algorytmy to zrzucają w dół, w wynikach wyszukiwania nie pokazuje się w polecanych, shadowbany, demonetyzacja, blokady kont, itd.)

Demokracja zaś polega na tym, że możesz wysłuchać każdej strony po równo i na tej podstawie sam zdecydować.

Natomiast tu jedna strona trzyma łapę na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@szpongiel: przeciez wszyscy wiedzą jaka jest narracja Republikanow. To nie znaczy, ze sie nie musza z nia zgadzac i bic brawo. To, że wywalili Orange mana z Twittera to oczywiście skandal, ale poza tym, to ja nie widzę gdzie maja problem z przebiciem sie. Maja swoja wielka telewizje, większość postuje swoje wysrywy w necie itp.
@000loki:

przeciez wszyscy wiedzą jaka jest narracja opozycji. To nie znaczy, ze sie nie musza z nia zgadzac i bic brawo. To, że walą Tuska w TVP to oczywiście skandal, ale poza tym, to ja nie widzę gdzie maja problem z przebiciem sie. Maja swoja wielka telewizje, większość postuje swoje wysrywy w necie itp.
@makrel_gieldowy: opozycja w Polsce ma problem z przebiciem się? Chyba wśród ludzi, którzy mają #!$%@? i wierzą tylko w TVP. TVP bym zaorał, swoją drogą, bo to publiczna telewizja i nie powinna być partyjnym gównem.
przeciez wszyscy wiedzą jaka jest narracja Republikanow.

Faktycznie, wszyscy w wieku 45-64 oraz 65+
Młodsi tylko wiedzą to co w negatywnym świetle im o tym powiedzą tam gdzie republikanów się cenzoruje.

To nie znaczy, ze sie nie musza z nia zgadzac i bic brawo.

Nic takiego nie sugeruję.

To, że wywalili Orange mana z Twittera to oczywiście skandal,

Owszem

ale poza tym, to ja nie widzę gdzie maja problem z przebiciem sie.