Wpis z mikrobloga

@zgubiles_sie_jelonku: Jezu ta gra była tak znakomita, ziomeczkiem graliśmy na jego „przerobionej” konsoli która dawała sygnał w skali szarości, wiec grało się trudno. W misji gdzie trzeba było znaleźć kawałek ściany i wysadzić go C4 nie mogliśmy za cholerę go znaleźć bo w naszej cz-b wersji w ogóle się nie wyróżniał xD
  • Odpowiedz
@zamak: To była jedna z pierwszych takich konsolowych gierek, które były bardzo filmowe i fabularyzowane, bo większość gier na konsole to wtedy były naparzanki, wyścigi itd. A w MGSa się grało tak jakbyś oglądał film, nawet jak nowi bohaterzy się pojawiali to były zawsze napisy kto to jest, zajebisty klimat to tworzyło. No i genialna historia, żałuję tylko, że grałem w jedynkę i ominęły mnie pozostałe części, ale może dzięki temu
  • Odpowiedz
@zgubiles_sie_jelonku: też grałem tylko w jedynkę, moja przygoda z konsolami zakończyła się na PSX(nie liczać krótkiego romansu z xbox one). Doskonała była również muzyka budująca klimat, fajnie narysowane postacie, to że Snake jarał szlugi, Cyborg ninja, cut scenki, masa detali. Hideo Kojima to fachowiec
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ta gra to miała od cholery easter egg,poszczany Otacon,rumieniąca się Meryl jak patrzyłeś na nią za długo z widoku fpp,recconect pada w walce z Psycho Mantisem, fala radiowa na pudełku z gry i dużo innych.
Gralo się za gnoja
  • Odpowiedz
@DarthRegis Świetna seria, czekam na remake jedynki, ciekawe czy się doczekam. Niedawno przeszedłem dwójkę na PS2 podłączonym do starego crt kupionego za hajs z komunii XD Potem zrobiłem czwórkę i trójkę na PS3, i już miałem zabierać się po raz drugi za V gdy okazało się że w chronologii jest jeszcze cholerny Peace Walker i też trzeba było grać ( ) Wspaniały tytuł, fabularnie też bardzo dobrze
  • Odpowiedz
@zamak: @zgubiles_sie_jelonku:
Chlopy, sprobujcie wykminic sposob by ograc MGS 3, bo remastera / remake'a na PC mozemy sie nie doczekac - a potem jazda w MGS V Ground Zeroes i MGS V The Phantom Pain. I kopara bedzie opadnieta i zabawa jak za dzieciaka. A na koniec mozna se zagrac MGS 2 z GOGa po zalataniu paczami i modami od community :)
  • Odpowiedz