Wpis z mikrobloga

czy pic rel jest konieczny do wyjścia z przegrywu?

słyszałem od klienta który musi takie rzeczy brać że poprawiła mu się po tym pewność siebie, zaczęło mu się wszystko chcieć, a raz jak źle ustawił sobie dawkę to mu agrecha skoczyła ale dobrze że mieszka na wsi to nic złego się nie stało

podobno #niebieskiepaski popełniające samobójstwo najczęściej robią to z braku testosteronu

mam możliwość mieć na to recepty na zasadzie "do woli" tylko pytanie czy to jest bezpieczne? Czy mi nie wywali jakiegoś nowotwora hormonozależnego czy coś?

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #medycyna #sport #zdrowie #testosteron

edit: a no już po jednej ampułce można być niepłodny przez najbliższe półtora roku
Pobierz
źródło: comment_1667911031vb0atfDCp1lDWhK3mN8Jkb.jpg
  • 18
@smutny_login:

Testosteron syntetyczny działa inaczej
Inaczej trzeba traktować testosteron syntetyczny. Kuracja nim jest dość ryzykowna. Jeżeli bowiem zacznie się przyjmować syntetyczny hormon, trzeba go stosować do końca życia. Odstawienie sztucznego hormonu doprowadzi do sytuacji, że nie będzie go w organizmie w ogóle. Dlaczego tak się dzieje? Otóż wytwarzaniem hormonu zarządza przysadka mózgowa, która z pomocą hormonu luteinizującego (LH) stymuluje jądra do produkcji testosteronu. To fizjologia, która wprawdzie nie zawsze przekłada się
@Bubsy3D: Jakie przyrosty?

Na samym teściu nie ma dużych przyrostów - jest trochę więcej siły, trochę więcej masy mięśniowej, ale bez przesady że dużo.

to jest nic innego jak mix z czterech estrów który ma tylko 250mg na 1ml.

Jego okres pół trwania to 8-9 dni, więc wbija się go raz w tygodniu.

1ml na tydzień pozwoli ci osiągnąć górne granice zakresu laboratoryjnego - w EU to około 835 ng/dl.
Niekiedy