Wpis z mikrobloga

Mówi co chce, dąży do czego chce i robi swoje nie przejmując się opiniami innych. Przyczyną tak wielkiej pewności siebie może być tylko i wyłącznie pokaźnych rozmiarów przyrodzenie samca sigma. A cuckold Tusk (popierający postulat o tym, żeby aborcja to była decyzja tylko kobiety) co robi? Ano zazdrośnik podkopuje pozycje jak przystało na rudego, fałszywego omikrona. Nic nie daje takiej pewności siebie jak duży penis. Natura.

#polska #spoleczenstwo #alkoholizm #po #tusk #cuckold #pis #kaczynski #natura #nauka #biologia #psychologia #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #penis #zwiazki #plodnajulka #seks #p0lka
RedSensej - Mówi co chce, dąży do czego chce i robi swoje nie przejmując się opiniami...

źródło: comment_1667852950r3CRcTNx9kz0JFzYweWaxY.jpg

Pobierz
  • 16
@ziuta052: Powiedziała typowa kobieta używająca "ad incelum". Jarek gdyby tylko chciał to by zacisnął twoją szyję swoim #!$%@?, a na dobicie w procesie podduszania włożyłby jaja do gardła. Tak jak powiedział @CzaryMarek by mieć taką władzę trzeba mieć wielkie jaja #ballspill i wielkiego penisa #dickpill . Poczytaj sobie o historii Rasputina to się dowiesz, że rozbudowane genitalia są drogą do władzy.
@Walimbrachol: "zapomniałeś dodać, że te badanie polegało na podaniu deklarowanej długości członka, a w takich badaniach prawica zawsze przeważa, ciekawe czemu?" - mężczyźni ogólnie zawyżają sobie, niekoniecznie kwestia poglądów. Natomiast prawicowcy częściej zdają sobie sprawę, że rozmiar ma znaczenie, zaś lewicowcy wierzą w głupoty, że charakter jest najważniejszy.