Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Peccator: widziałem na żywo, wskaźnik ledowy jest od góry, schodzi płynnie w dół odliczając czas na palenie. Dwa przyciski ma, przekręca się i odsłania się dziura na wkład. Nawet spoko wygląda. Sprzedawca mówi, że lepszy przepływ powietrza jest i lepiej się pali. Też szukam opinii czy warto, bo mam dwa stare urządzenia i nie wiem czy inwestować w nowe.
@scorcc no właśnie ja z miesiąc temu kupiłem drugie urządzenie bo pierwsze juuz ma ponad rok i jest mocno zabrudzone i poturbowane. Jak bym wiedział że wypuszczają to bym się wstrzymał...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Peccator: ehh, była opcja w alterzone żeby kupić 20 paczek i urządzenie gratis, ale nie skorzystałem. W środy podobno mają robić jakieś promocje, więc trzeba się czaić.
A nie. Właśnie doczytałem że po prostu to jest oddzielny przycisk do włączenia tego trybu. A myślałem że mogę mieć standard i w każdej chwili mocniej podgrzać.

A ten wyświetlacz LED to w słońcu widać czy świeci? Bo w tym poprzednim to muszę rękami przesłonić żeby zobaczyć czy świeci. W ogóle powinni zrobić ciemne te ledy. W sensie ze jak się nie pali to jest koloru urządzenia a nie białe..