Wpis z mikrobloga

https://www.wykop.pl/wpis/68662353/inflacja-gospodarka-zwierzaczki-heheszki-wy-mowici/

Dziś na wykopie pokaz piękna ludzkiego gatunku. Stworzenie milionów kur, których celem życia jest pójście pod nóż, przed czym żyją w najgorszych możliwych warunkach(żeby koszty produkcji były jak najmniejsze), po to by w biedronce było jak najtańsze mięso na schabowe jest ok, a chęć pomocy tym niewinnym stworzeniom zasługuje na wyzwiska od debili, idiotów, jebiętych, porównywanie iq do buta.

PS Nie wiem czy pomoc tym kurom ma sens, czy nie lepsza byłaby eutanazja. Mój wpis nie jest o tym, a o szydzeniu z ludzi którzy chcą pomagać innym gatunkom zwierząt niż ludzie

#antynatalizm
  • 6
a chęć pomocy tym niewinnym stworzeniom zasługuje na wyzwiska od debili, idiotów, jebiętych, porównywanie iq do buta.

PS Nie wiem czy pomoc tym kurom ma sens, czy nie lepsza byłaby eutanazja. Mój wpis nie jest o tym, a o szydzeniu z ludzi którzy chcą pomagać innym gatunkom zwierząt niż ludzie


@SuperTimor435: jeśli ktoś jest szczęśliwy poświęcając swój czas, energię i fundusze na pomoc kurom po wypadku to nic do tego nie