Wpis z mikrobloga

Hejka mirki mam #pytanie
Ostatnio rozmawiałam z kolegami i zaskoczyło mnie coś. Chłopy ponad 20l i podobno ciągle mają problem z niekontrolowaną erekcją w miejscach publicznych. Jako babie ciężko mi to sobie w ogóle wyobrazić; czy u chłopa uczucie podniecenia zawsze wiąże się z erekcją bądź ryzykiem jej wystąpienia? Jak to jest? Tak se chodzicie po ulicy po prostu bez stresu? Pozwólcie mi to zrozumieć, czy to jest coś co Wam przeszkadza? Wszystkie chłopy tak mają?
#logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #seks
  • 28
@Ile_bedziemy_cierpiec ale co tu rozumieć, kobieta nie zrozumie jak dziś chłop. Wam to trzeba #!$%@? nie wiem jakieś cuda wyprawić bo trzeba nastrój zrobić aby się na dole mokro zrobiło. Chłop wystarczy że kałuże w kształcie cipki zobaczy i może bryknąć
No dobra to inaczej. Od dawna się zastanawiam z przyjaciołką jak to jest że kobiety są takie wyluzowane w kontaktach miedzyludzkich, a jak się z chłopem gada to oni zazwyczaj są tacy zestresowani i spięci. Czy to możliwe że jak baba z nimi gada to się stresują że to się skończy reakcja fizjologiczną?
@Ile_bedziemy_cierpiec: Tak mają wszyscy zdrowi mężczyźni. Po prostu doznawają losowych erekcji w ciągu dnia. Mi to absolutnie nie przeszkadza, ale pewnie niejeden się tego wstydzi, niepotrzebnie, bo to naturalne. Erekcja to nie zawsze efekt podniecenia, ale podnieceniu zazwyczaj będzie towarzyszyła erekcja.