Wpis z mikrobloga

Kupiłem sobie z ciekawości fasolkę w sosie pomidorowym od Heinza, bo jestem fanatykiem fasoli pod każdą postacią. Zjadłem jedną puszkę praktycznie całą bez niczego, bo jako fanatyk fasoli - tam gdzie fasola = tam smacznie
No i chciałem sobie poszukać jakiś ciekawych przepisów. I co? Jajco xD 3/4 przepisów jest skierowana dla przeciętnego brytola i 90% przepisów to
- angielskie śniadanie
- fasola na toście
- zapiekanki makaronowe/ziemniaczane (typu cottage pie)
- nachosy z fasolą xD
Ja chyba zjem ją z puszki, albo zrobię fasolkę po bretońsku, bo chyba nic ciekawego nie znajdę xD
Albo zrobię na jej bazie szakszukę, bo nie wiem co innego można zrobić

uprzedzam pytania: tak, chilli już zrobiłem
#gotujzwykopem #gzw #gotowanie #fasola
niochland - Kupiłem sobie z ciekawości fasolkę w sosie pomidorowym od Heinza, bo jest...

źródło: comment_1667674217mLl68ug1sHyrELIqApDTDZ.jpg

Pobierz
  • 6
@niochland: Obawiam się że wg nich to w puszce to już genialne, gotowe danie do którego nie potrzeba przepisu. Po prostu wyjmujesz i zjadasz. Ja miałam, wypróbowałam i skończyło się na przerabianiu po bretońsku. Beznadziejna jest. Fasola to nadjedzenie ale angole w nia nie potrafią.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niochland: wjeb do michy, rozgnieć z bułką tartą, mąką i przyprawami. Konsystencja ma być jak na mielone i tak też to potraktuj. Małe kotleciki. #!$%@? na ciepło najlepiej w sosie pomidorowym bo jak ostygną to tracą urok i robią się mdłe. Pozdrowienia i głośnych bączurów.