Wpis z mikrobloga

wiecie co? za każdym razem, gdy wychodzi jakiś film/serial cokolwiek, śmieszą i też trochę męczą mnie te częste narzekania widzów o tym, że w dzisiejszych czasach NIE MOŻNA robić takich produkcji jakich się chce, tylko muszą być skrojone pod nasze czasy, pod ilość czarnoskórych aktorów, bo zaraz statuetki nie będzie, bo zaraz woke culture, bo poprawność polityczna, bo już nie można żartować z czarnych, azjatów, gejów i żydów, podczas gdy niedawno zakończył się 3 sezon serialu #theboys , który to wszystko ma w nosie i kolejny sezon jest planowany na kolejny rok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#film #seriale #kino #kultura
Castellano - wiecie co? za każdym razem, gdy wychodzi jakiś film/serial cokolwiek, śm...

źródło: comment_1667653409nbu1FrkbQEzy54SxOGBdiJ.jpg

Pobierz
  • 37
  • 18
@Castellano siebie wrzuciłeś? Bo tak zachowuja sie widzowie The Boys, UUUUU JEDYNY W SWOIM RODZAJU ROZUMIECIE TU NIE MA ZADNYCH NACISKÓW!!!!! xD A boli prawda, że serial jak każdy i z kolejnymi sezonami coraz słabszy. Ba, pomysl, że totalnie olali oryginal i pozmieniali komiks xD Niektore seriale za to są krzyżowane.
@Eoon: nie mierz innych swoją miarą. to, że jeśli ty tak się zachowujesz bądź myślisz, nie oznacza że inni również tacy są:). nie jestem fanem serialu. usłyszałem o nim podczas emisji ostatniego sezonu, obejrzałem i teraz już zapomniałem co w nim było. gubisz sens mojej wypowiedzi. w skrócie - bawią mnie podobne wypowiedzi, jak te, które wypisałem w poście.
Czy mógłbyś mi wyjaśnić co usiłujesz udowodnić, bo troszkę nie rozumiem. i
  • 18
@Castellano No po prostu wychodzisz na kompletnego idiote pisząc że THE BOYS MA TO WSZYSTKO W NOSIE, no nie ma, parytety były, zartów których nie ma w innych produkcjach tu też nie ma. Oryginal zostal zmieniony względem produkcji, wiec po prostu #!$%@? glupoty xD Pare żartów i tacy jak ty spuszczają sie jak The Boys jest alternatywne względem innych produkcji, no nie jest sorry xD Taka jest prawda.
3 sezon serialu #theboys , który to wszystko ma w nosie


@Castellano: xDDDDDDDDDDDD przecież przesłanie tego serialu, a już zwłaszcza 3 sezon to jest #!$%@? w fox news, Amerykańską prawicę, chrześcijan, trumpa, korporacje i kapitalizm na całego :DDDD

Do tego robisz superstrawmana - nikt się nie czepia nowych produkcji tylko tego, że biorą np. dr Who i bedzie teraz czarnym gejem a jego towarzysz transem ( ͡° ͜ʖ ͡
Ale zdajesz sobie sprawę że ponad połowa postaci w tym serialu to race/gender bend komiksowego oryginału? Nie wspominając o tym że Maeve w oryginale była hetero? Do tego bardzo cisną po kapitalistycznym korporacjonaliźmie, czego w komiksie prawie nie było jak wspomniał Eoon wyżej. Ten serial jest zrobiony bardzo pod dzisiejsze czasy i social media, z tą różnicą że nie pluje ci tym w mordę co chwilę i potrafi cisnąć bekę obydwu stron
@Castellano: niestety, ale przedmówcy mieli lepsze oko od ciebie, ten serial jest mocno woke, końcówkę trzeciego sezonu można odbierać za satyrę, ale charaktery źli/dobrzy są nakreślone bardzo wyraźnie i nie odbierają od obecnej amerykańskiej narracji. Gdyby były tak jak napisałeś w swoim pierwszym poście reddit by #!$%@?ło w powietrze.