Wpis z mikrobloga

Wczoraj powiedziałem znajomemu że rzeźbię temat budowy. Zapytał „a masz ekipę?” Ja na to że nie, bo dopiero z pozwoleniami walczę, na co odpowiedział „to dużo powodzonka, teraz to ze 3 lata będziesz czekał na ekipę”

Oj wolno do świadomości ulicy dociera, że się pozmieniało w budowlance i nieruchach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#nieruchomosci
  • 44
  • Odpowiedz
  • 47
@pastibox: Nie wierzę w spadki cen mieszkań które są w obszarze moich zainteresowań. Bo, że gównoklita z murapolu potanieje na black month/year/decade to niech se ją w dupę wsadzą
  • Odpowiedz
@pastibox: przepraszam Cie bardzo ale ja sam jestem przykladem że da sie wybudować dom w cenie mieszkania z działką i nie mowie tu o prefabrykatach typu dom za 150 tysiecy. 2019 to byl magiczny czas kiedy budowa klocka koszotwala tyle co mieszkanie i my powoli wracamy do tych czasów tak jak mówiłeś - budowy sie zatrzymują a robotnicy chcą zarobić na chleb
  • Odpowiedz
@perfumowyswir: Na razie ide w gaz z ogrzewaniem podlogowym i grawitacyjnie rozprowadzonym kominkiem, przejde na pompe ciepla jak sie u nas sprawdza, a ceny przestana byc popier**.( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Adki: nie kieruj sie kosztorysem. Szukaj ekip ktore mają "srodkowe" ceny. Te najwyzsze sa zawalone robota te najnizsze z jakiegos powodu nie maja zleceń. Duzo telefonow i szukania Cie czeka jak nie chcesz zostawić fortuny u ludzi ktorzy i tak na koniec ci spieprza no ale cóż od czegoś trzeba zacząć:)
  • Odpowiedz