Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@czlowiek_z_miasta:

Dokładnie.

Wiesz, co jest dla p0lki gorsze niż kawaler*?

Chłop, który związał się z atrakcyjną kobietą z zagranicy - bo nie dość, że nie przekazuje swojego czasu, siły i pieniędzy** na swoje rodaczki i ich bękarty, to jeszcze atrakcyjna kobieta z innego kraju oznacza, że rośnie im konkurencja i muszą zacząć robić coś więcej niż "oddychać" aby się w życiu ustawić.

*dotyczy tylko chłopów 6/10 w górę zarabiających powyżej średniej
@wqeqwfsafasdfasd: najlepiej jak z kobietą zamieszkasz po mieszkaniu samemu i nagle dwie osoby mogą ogarniać dom, a czasu wolnego masz mniej niż jak ogarniałeś wszystko samemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) "ty mi nic nie pomagasz" a dziwnym trafem bez niej i jej pomocy było i posprzątanie i ugotowane i jeszcze miałeś czas grać w gry cały weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie zapomnę
@Daqnny:

No byłem w kilku i wiem jak to wygląda XD

Chociażby bałagan - przez kosmetyki kobiety "brudzą" o wiele więcej niż faceci, a oczekują sprzątania 50-50. Dodatkowo młode Polki są mało dokładne, więc to sprzątanie to bardziej 20-80 w stosunku K-M.

Z kasą to samo - facet zarabia więcej, a wydają wspólnie.

Ogólnie planowanie czasu w dwójkę to dramat - nie ważne czy z kobietą czy kolegą (np idąc na
Są jakiekolwiek minusy bycia kawalerem?

@wqeqwfsafasdfasd: ale cope XDD


@huudyy:

Stary, to tylko odpowiedź na głupi post z gorących ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wiadomo, że samemu to nieciekawie bo:
-nie ma do kogo się przytulić przed snem;
-nie ma komu pochwalić się nowym statkiem zbudowanym z LEGO;
-nie ma z kim iść do kina/restauracji/spacer a samemu to tak średnio ( ͡° ʖ̯ ͡°
@wqeqwfsafasdfasd: No to trafiałeś właśnie na Karyny co nie rozumieją czym jest podział obowiązków. Nie mówię, że nie jest tak jak mówisz w większości przypadków, ale jak dobrze poszukasz to da radę jeszcze znaleźć kogoś ogarniętego W moim przypadku żaden z opisanych kłopotów nie występuje - kobita schludna, sprząta jak nasyfi, czas można z nią spędzić jak z najlepszym kumplem, a na dodatek zarabia więcej ode mnie. Polecam poszukać na Podlasiu,
No tylko z kim dzielić koszta wynajmu/kredytu? Bo z jednej pensji to straszna lipa.


@Maffiozzo97:

A myślisz że dwie pensje to już tak fajnie? XD

Niestety albo jedziesz dorobić się za granicę, albo dostajesz od rodziny albo i tak i tak "lipa" - szczególnie jak planujesz dzieci (dziękuję pan Jarosław).

Jak nie zarabiasz bardzo dużo, to i tak siedzisz u rodziców ew. wynajmujesz pokój ze studentami.

Co do podziału to znam
@Vateusz23:

Na szczęście rodzice od małego wbijali mi do głowy że otyłość=zło więc nie grozi mi "panie to była chwila, napalony byłem, ona była jedyną chętną, a teraz mieszka u mnie i dalej tyje i chyba jest w ciąży".

Niestety wiele chłopaków daje się w to złapać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wqeqwfsafasdfasd: Bycie kawalerem i bycie w związku ma wady i zalety. Każda normalna osoba o tym wie. Nie wiem po co umniejszać mężczyznom w związkach albo uważać, że mają przerąbane. Istnieją ludzie którzy nie wybierali byle czego i dzięki temu bycie w związku to nie katorga, ale przede wszystkim pewnie dlatego tworzą takie związki bo obie strony są zdrowe psychicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) normalnie jakbym widziala
Jak nie zarabiasz bardzo dużo, to i tak siedzisz u rodziców ew. wynajmujesz pokój ze studentami.


@wqeqwfsafasdfasd: No ta, ale weź w wieku 30 lat dalej mieszkaj z rodzicami lub ze studencikami, którzy będą balować w najlepsze w środku tygodnia, kiedy Ty musisz rano do roboty wstać.
Jedyna opcja na tą niezależność to dorobienie za granicą, ale to też nie jest łatwe tak opuścić swoje dotychczasowe życie.
@Maffiozzo97:

Witaj w prawdziwym świecie: albo rodzisz się w bogatej rodzinie, albo masz dużo szczęścia, albo wegetacja na wynajmie w pokoju do 60r.ż. i samobój na starość bo samotność/choroby/mama już umarła więc nie będzie jej smutno ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Taki mamy system społeczno-gospodarczy, taki kraj, taka kultura. Większość młodych ludzi jest sama albo w chwilowych związkach, większość zarabia za mało aby żyć samodzielnie (i to dużo
jest Twoim najbliższym przyjacielem


@lucidwires:

Nie każdy ma anime na profilowym i jest homo/bi :(

A tak poważnie - mam kilka przyjaciółek, całkowicie aseksualne - traktuję je jak kuzynki. Fajnie być w związku z kimś, z kim się super dogadujesz ale związek to nie tylko heheszki i segzy - potem okazuje się, że taka osoba to ekonomiczny analfabeta i np. bierze chwilówkę na nowego Iphona i zapewnia wam wspaniały, wspólny rok
Taki mamy system społeczno-gospodarczy, taki kraj, taka kultura. Większość młodych ludzi jest sama albo w chwilowych związkach, większość zarabia za mało aby żyć samodzielnie


@wqeqwfsafasdfasd: A w którym kraju na świecie młodych ludzi stać na własne mieszkanie, tak od zera?
A w którym kraju na świecie młodych ludzi stać na własne mieszkanie, tak od zera?


@Maffiozzo97:

A w którym kraju UE żyje się tak biednie jak w Polsce? XD

C*j ze światem, leniwe czarnuszki oraz opaleni z krajów arabskich, ameryki południowej i środkowej zaniżają wszelkie możliwe średnie - patrzmy na nasze podwórko.

Tu nie chodzi o to, aby w wieku 28 lat kupić mieszkanie 70m^2 w kredo na 10 lat.

Tu
@wqeqwfsafasdfasd: co do związków jest jedna prosta zasada- dawaj tyle ile otrzymujesz od kobiety, nic więcej. Jeśli kobieta jest dla Ciebie dobra, nie jest toksyczna, szczerze Cię pożąda, będziesz czuć się przy niej świetnie i jest altruistyczna to gratuluję- właśnie znalazłeś kobietę z którą (o ile będziesz dbać o związek i nie olejesz go) jesteś w stanie iść przez życie i być szczęśliwym. Taką relację pielęgnuj i bądź lepszą wersją siebie.
Tu chodzi o to, że jak kupujesz takie mieszkanie w tym wieku na te 25-30 lat to zarabiając +/- średnią krajową 2 osoby powinny żyć na spoko poziomie, tymczasem zakup kawalerki na 2 osoby już może popchnąć na skraj wegetacji... ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@wqeqwfsafasdfasd: i myślisz ze w którym kraju tak jest? Twoje wyobrażenie o zachodzie są mocno oderwane od rzeczywistości
@wqeqwfsafasdfasd: tutaj kłania się czarna pigułka- jeśli nie wbudzisz pożądania u żadnej kobiety, to daruj sobie związki, bo nawet jeśli na siłę doprowadzisz do takiej relacji, to albo będzie ona z "rozsądku" i będzie to bierne tkwienie w czymś co nie przynosi szczęścia, albo się koniec końców rozpadnie bo pojawi się Massimo 9/10 aka. "potrzebuję przestrzeni". Natura.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wqeqwfsafasdfasd: Ja bym jednak wolał z kimś dzielić sprzątanie, najlepiej z drugą niesyfiącą osobą, wtedy masz 2x mniej roboty, do tego łatwiej chociażby zamówić pizze przy obecnych kwotach typu 50zl MWZ
@M83_

TEN

Są jakiekolwiek minusy związku dwóch kobiet?

Plusy:
-gotować muszę co 2 dzień,
-zawsze posprzątane,
-nie muszę chłopa prosić by coś zrobił,
-w domu czysto i schludnie,
-mamy i czyścimy co tydzień filtr do włosów,
-zero testosteronu i afer z niczego,
@wqeqwfsafasdfasd:

Życie w normalnym związku, za granicą, nie z Polakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°):

-gotowanie za zmianę, co 3-4 dzień, bo mamy mózg i robimy na zapas,
-zawsze posprzątane, bo nie syfimy
-nikt nie truje dupy, aby coś zrobić "już teraz" - jak mamy czas i chęci to robimy, a jako że jesteśmy inteligentni i mamy hajs to możemy zrobić wszystko, nawet zamówić kogoś kto zrobi to