Wpis z mikrobloga

@wqeqwfsafasdfasd: najlepiej jak z kobietą zamieszkasz po mieszkaniu samemu i nagle dwie osoby mogą ogarniać dom, a czasu wolnego masz mniej niż jak ogarniałeś wszystko samemu ( ͡° ͜ʖ ͡°) "ty mi nic nie pomagasz" a dziwnym trafem bez niej i jej pomocy było i posprzątanie i ugotowane i jeszcze miałeś czas grać w gry cały weekend ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Wy macie jakiś spaczony obraz związku xD Nie każdy ma karyne, która nic w domu nie robi, nie sprząta, nie szanuje pasji czy zainteresowań partnera/nie dzieli ich z nim i zarabia minimalną
  • Odpowiedz
@Daqnny:

No byłem w kilku i wiem jak to wygląda XD

Chociażby bałagan - przez kosmetyki kobiety "brudzą" o wiele więcej niż faceci, a oczekują sprzątania 50-50. Dodatkowo młode Polki są mało dokładne, więc to sprzątanie to bardziej 20-80 w stosunku
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: No to trafiałeś właśnie na Karyny co nie rozumieją czym jest podział obowiązków. Nie mówię, że nie jest tak jak mówisz w większości przypadków, ale jak dobrze poszukasz to da radę jeszcze znaleźć kogoś ogarniętego W moim przypadku żaden z opisanych kłopotów nie występuje - kobita schludna, sprząta jak nasyfi, czas można z nią spędzić jak z najlepszym kumplem, a na dodatek zarabia więcej ode mnie. Polecam poszukać na
  • Odpowiedz
jak dobrze poszukasz to da radę jeszcze znaleźć kogoś ogarniętego


@Daqnny:

Ciężko. Ogólnie ciężko znaleźć KOGOKOLWIEK a już nie mam siły pajacować...

I mówię serio - dla większości facetów bycie w związku to dziś coś nieosiągalnego. Na każdy 1 udany związek przypada kilka nieudanych i kilkunastu kawalerów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 22
Jakiś Wykopek kiedyś pisał, że w firmie jest tylko on i jeden kolo, a reszta baby i kiedyś jedna przyszła i powiedziała, że muszą ich szybko pożenić, bo za dobrze mają w życiu. A tak na marginesie. Wiecie dlaczego kobieta ma zamknięte oczy podczas sexu?

  • Odpowiedz
@Vateusz23:

Na szczęście rodzice od małego wbijali mi do głowy że otyłość=zło więc nie grozi mi "panie to była chwila, napalony byłem, ona była jedyną chętną, a teraz mieszka u mnie i dalej tyje i chyba jest w ciąży".

Niestety wiele chłopaków daje się w to złapać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@wqeqwfsafasdfasd: Bycie kawalerem i bycie w związku ma wady i zalety. Każda normalna osoba o tym wie. Nie wiem po co umniejszać mężczyznom w związkach albo uważać, że mają przerąbane. Istnieją ludzie którzy nie wybierali byle czego i dzięki temu bycie w związku to nie katorga, ale przede wszystkim pewnie dlatego tworzą takie związki bo obie strony są zdrowe psychicznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) normalnie jakbym
  • Odpowiedz