Wpis z mikrobloga

184 408,34 - 9,06 = 184 399,28

Dziś późno i krótko - od 4:30 próbowałem wstawać, ale małe rączki łapały i padało hasło "Tata TU!!!" no i cóż było poradzić ¯\_(ツ)_/¯

Zaliczone cośniecoś, przynajmniej bułki kupiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za to jutro będzie hardcore, bieg od 4 do 6 (ʘʘ)

Miłego piątunia!

#sztafeta #enronczlapie #biegajzwykopem #bieganie #ruszkrakow
Pobierz enron - 184 408,34 - 9,06 = 184 399,28

Dziś późno i krótko - od 4:30 próbowałem ws...
źródło: comment_1667556583kkJcH67bnG5WWx2xvm5RGW.jpg
  • 11
@enron: a nie lepiej by Ci sie latalo z wieczora?


@janusz-lece: w życiu! Rano mam prawie gwarancję że jest czas, ot ode mnie zależy czy się obudzę wcześniej i sobie polecę, co prawda młody teraz się dość wcześnie budzi ale jest to do ogarnięcia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A wieczorem? Człowiek wyrypany po całym dniu, z dziećmi trzeba sprawdzić czy porobiły zadania, przepytać, z żoną usiąść
@janusz-lece: z wieczora nie jest jakoś super bo człowiek sie musi do tego przygotować i psychicznie i fizycznie (np nie jeść 3 godziny przed bieganiem). A rano to po prostu wstajesz i biegasz…
@bibsz o kurde, nie wiedziałem że nie można jeść przed bieganiem. Czyli wiekszość moich biegów jest nieważna.


@piotria: można, ale się nie stosuje xD #pdk
Ja praktycznie zawsze biegam na czczo, chyba że jakieś zawody (siłą rzeczy jest na tyle późno że warto coś zjeść) abo w ogóle trafi się późniejszy bieg bo np. znajomi namówią albo coś rano nie wyjdzie. Z pełnym brzuchem biega mi się źle - energii to
@enron: @bibsz: ja z rana nie wstane, wole wieczorem, dzieci spia, godzinke moge sie poruszac (ʘʘ)


@janusz-lece: no ja najmłodszego usypiam koło 21, to wtedy dopiero mam chwilę coby z żoną posiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mógłbym niby polecieć potem o 23-24, ale wolę z rańca bo wtedy wiem że mam energię ( ͡ ͜ʖ ͡)
@piotria: nie wiem jak ty. ja po prostu nie mogę. Z tego co wiem nie tylko ja.
Źle się biega z pełnym brzuchem a na dodatek zdarza się iż bierze na sranie.