Wpis z mikrobloga

@msichal nie no jasne ja nie mowie o sytuacji kiedy jest duży ruch a szczególnie ciężarówek. Mówię kiedy ruch jest znikomy i śmiało można używać 2 skrajnych prawych pasów a 3 skrajnie lewego tylko w sytuacji jak lecisz dużo szybciej i ktoś akurat właśnie się wyprzedza.
@WalesakEuropejski ja tylko patrzę na te nieskazone inteligencja mordy xd
@Jaromiszcz: Częściej widzę taki problem np. na niektórych drogach na górnym śląsku, gdzie co chwile trzeci pas mówi "ale heca, znikam", więc w sumie to nic dziwnego, jak ktoś drogi nie zna, a widzi że trzeci pas nie jest czymś stałym, tylko pojawia się co chwile na niektórych odcinkach. Jednak np. na fragmentach A2 z trzema pasami ciężko mi zrozumieć blokowanie środkowego pasa.
Zawsze jak jade 3 pasmową autostradą i jakiś głąb jedzie środkowym(gdzie prawy jest wolny) podjeżdżam na 30cm, migam światłami i naciskam klakson do skutku, aż zjedzie na prawy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sama przyjemność z uczenia debili.

A policja mogłaby kiedyś wziąć się za tych kretynów i przez tydzień jeździć autostradami i wpierdzielać za to mandaty, bo to naprawdę brak umiejętności i stwarzanie zagrożenia XD
@Jaromiszcz: ja lubię jechać środkiem, bo wtedy pas nie zmieni się nagle w skręt ani też nie muszę zwracać specjalnej uwagi na TIRy. Ale ale. Ja tym środkowym pasem jadę dopuszczalną prędkość, ew. +10km/h, więc sorry ale dlaczego właściwie miałbym się przejmować innymi uczestnikami ruchu? Którykolwiek by mnie nie wyprzedzał, czy z lewej czy z prawej, łamie przepisy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jaromiszcz: nie, serio - wytłumacz mi dlaczego na trzypasmowej trasie szybkiego ruchu gdzie dopuszczalna prędkość to np 100km/h, nie powinienem jechać 105,110 środkowym pasem. Ja po prostu nie widzę logiki w manewrowaniu co rusz między środkowym a prawym pasem w celu mijania TIRow i emerytów, bo nie daj boże przeszkadzam swoją przepisową prędkością gościom którzy chcą zap*erdać (pomijając fakt że wciąż przecież mają jeszcze pas lewy). Weź mnie przekonaj gdzie tu