Wpis z mikrobloga

@nabrzmialy: raczej to był powtarzalny schemat, czyli kilka nieprzespanych nocy po której przychodziła jedna przespana W MIARĘ dobrze i tak w kółko. Ogólnie spadła mi nie tylko ilość ale tez jakość snu.
@slkt: CBd czy w ogóle thc pomaga, ale o melatoninie muszę poczytać. Ja nie śpię, bo zamiast mózg wyciszyć to rozmyślam o problemach…. A teraz jeszcze wziąłem tel do ręki i światło z ekranu zrobi tez pewnie swoje
@slkt: Ja też na spanko ketrel biorę i mianserynę, a prócz tego SSRI i trójpierścieniowe i mam trawienie debesta. A też miałem problemy z wypróżnianiem, słabą perystaltykę jelit, bardzo nieregularnie, częste wzdęcia, zaparcia, itp. teraz jest lepij i waga deko zmalała i potrafi się utrzymać, a nie rosnąć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slkt: pracowałem wcześniej w IT i walczyłem każdej nocy żeby zasnąć, teraz mam zmianę branży i dorzuciłem siłownię. Jestem tak #!$%@? że usypiam czasem o 19;00 ale to mówię tylko o sobie
@slkt: mam pracę niefizyczne i jestem po niej znużony, ale spać nie idzie, ewentualnie drzemka, ale wtedy noc bez snu. Jeśli pójdę na siłownię czy ogólnie mam aktywny dzień to śpię bez problemu (tylko nie trening z godzinę przed snem). Polecam też wywietrzyć mieszkanie, wypić ciepłe mleko i nie oglądać ekranu przed snem na mnie działa no i najlepiej stałe godziny snu np 23 i po jakimś czasie organizm się zaprogramuje