Wpis z mikrobloga

Będę to powtarzał do bólu, do póki nie dostanę bana i po wieki wieków, albo do momentu pójścia raz na zawsze w las.
Że nie mogę żyć jak inni, nie mogę czuć się potrzebny, zauważony przez inne osoby, nie mogę czuć się ważnym w swoim życiu, nie mogę żyć mając ogólnie poczucie wartości siebie, a przede wszystkim też nie mogę czuć się KOCHANY.

Jedyne co mogę to czuć się ścierwem bo na to mnie skazano podczas narodzin, mogę czuć się jak gówno, po którym nikt nie zapłacze, bez przyszłości, bez doświadczeń, bez priorytetów, w biedzie i ubóstwie, skazany sam na siebie, mogę także tylko patrzeć jak czas ucieka.
albo żyjesz - albo nie ~ Nikt nie będzie tęsknił i płakał za tobą, nikt nie będzie pamiętał
#przegryw
#depresja #samotnosc ##!$%@? #blackpill
Pobierz DamianeX1X - Będę to powtarzał do bólu, do póki nie dostanę bana i po wieki wieków, a...
źródło: comment_1667510435F8VhYwVjRkPwsPaJpufmun.jpg
  • 24
@Eteres: wyobraź sobie, że świat wygląda tak, że 99% ludziom jest ciężko żyć. Nie jest mi ciężko postawić się w sytuacji drugiej osoby (i również was nie nienawidze... współczuję) bo wiem jak działa takie życie i jak działają ogólnie ludzie... są bardzo wygodni i nie lubią brać odpowiedzialności. Dlatego sorry nie będę nikogo poklepywać po ramieniu i przytakiwać mu, że tak tak to ze światem jest problem, a nie z Tobą.
@21374201: Tak, masz racje. Tak to wygląda.
Żeby nie chciało się w ogóle znosić tej smutnej codzienności, to trzeba CHCIEĆ mieć #!$%@? i cierpieć. I tak - nikt nigdy nic z tym nie zrobił. My tak po prostu raz sobie wstanęliśmy i uzgodniliśmy, że od dzisiaj to będziemy przegrywami, zostaniemy wyalienowani ze społeczeństwa, będziemy samotni i wyizolowani, obrażani, poniżani i jeszcze niszczeni psychicznie w dzieciństwie, żeby tylko nie brać odpowiedzialności, bo