Wpis z mikrobloga

Ma ktoś w domu prysznic walk-in? Jak się sprawuje? Mam przygotowane miejsce pod prysznic 120x120, ale zastanawiam się nad samą ścianką 120cm ze względów czysto ekonomicznych ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie chlapie się za bardzo na łazienkę spod prysznica?
#remontujzwykopem
  • 34
  • Odpowiedz
@quercy: Nie rób, nie mam w domu, było w mieszkaniu które wynajmowałem -> futryna spuchnięta i ogólnie zimniej. Jak masz teraz w mieszkaniu prysznic z kabiną to wykąp się z otwartymi drzwiami i zobacz co się stanie. Generalnie woda chlapie wszędzie i nie ma takiej sauny jaka robi się w kabinie podczas prysznica - czyli kilka stopni więcej. Nazwanie czegokolwiek walk-in nie spowoduje magicznej bariery dla wody.
  • Odpowiedz
@quercy: Ja mam, ale 90x90 i trochę się chlapie, szczególnie jak się używa deszczownicy. Jak będziesz miał 120x120 to będzie ok. Chociaż może lepiej byłoby wtedy prostokątny brodzik, bo w sumie po co tak dużo miejsca na to tracić (chyba, że masz i tak sporą łazienkę). Jak dla mnie to wygląda zdecydowanie lepiej niż tradycyjna kabina prysznicowa, a i też nie ma się tam co rozwalić, łatwe w czyszczeniu. Same
  • Odpowiedz
@not_me: ja już mam czynną łazienkę, ponad 10 m2, i już mam brodzik wyplytkowany, więc brodzik odpada. wynajmowaliśmy klitkę i marzyliśmy o pokoju kąpielowym, komfortowym dla dwóch osób jednocześnie
  • Odpowiedz
@quercy: Ja, nawet dwa w dwóch mieszaniach. Jeden super się sprawuje drugi zalewa całą łazienkę. Kwestia spadku i położenia słuchawki.
  • Odpowiedz