Wpis z mikrobloga

@YodaMonster: no tak ale czemu zwykle hardstucki tak nie cheesuja? przeciez taki booster/cheeser musi byc efektywnie niezaleznie od pozostalych 3/4 osob (bo moze grac premade) i normalny hardstuck moze zrbic to samo, a w takim zestawieniu jungle to najlatwiejsza rola
@SilentSan: najmniej skillowy w takim climbingu:
- grasz asasynem i z zalozenia zabijasz kazdego na os, 0 skilla
- grasz junglerem wiec nie myslisz o zadnym 1vs1, nie musisz umiec na lini kazdego matchupu
- z zalozenia musisz byc niezalezny od teamu i pomimo ze to pograza typowo junglera tutaj to jakos dziala i masz te wysokie wr
@NewBlueSky: jaką masz range jesli myslisz ze granie assasynem w jg jest najmniej skillowe? XDD


@Przemek_D: teraz zadna, moj peak to p1 chyba w s9, liczac przy tym 3 krotne przechodzenie z p1 po przegranym promo do p3/p4 jak trollowalem przez reszte weekendu, wbijanie pozniej znowu p1, przegrywanie promo i tak znowu.

A potem mi sie znudzilo climbowanie, bo nie podobaly mi sie zmiany ktore popsuly gre na caly sezon
@Przemek_D: a co do tematu trudnosci, to jungla zawsze byla nieskillowa, w zasadzie patrzyles gdzies na necie jak bije sie pve i to robiles, najnudniejsza i najlatwiejsza linia do grania, top jest najtrudniejszy bo tam musisz znac matchup na wylot, jak robisz zle trade to w koncu padniesz, i juz nigdy nie nadrobisz roznicy expa. W szczegolnych przypadkach mozna odgrodzic wave i porobione, kiedys jeszcze dla noobow byla opcja z tp
@NewBlueSky: mysle, se nie ma sensu wchodzić w polemikę tutaj, bo i tak nie dasz się przekonać. Mogę Ci jedynie powiedzieć, że na jungli też musisz znać matchupy linii i w enemy junglera żeby obrać odpowiedni patching, żeby nie mieć na czacie spamu 'jng diff ' jak bot się #!$%@? w 2:45. Wave management też trzeba umieć żeby komuś laningu nie #!$%@? przy ganku i pushu wave. Nie zapominajmy, że jungla
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SilentSan:
1. Nie mowie ze na super high tier elo matchupy sa niepotrzebne, po prostu jak grasz asasynem lub pewnymi czempami to nie myslisz o takich rzeczach o ile mazz pozytywny gold, sa matematycznie poprawne postaci i nic z tym nie zrobisz.
2. Jak bot sie sam #!$%@? i pisze jng diff to nic nie mogles zrobić z noobami. Mutujesz ich i grasz jkaby ich nie bylo, bo nic inneho nie
@NewBlueSky: ja jestem onetrickiem rengara w jg wiec moge co nieco powiedziec o graniu assasynami na tej roli.
aktualna ranga d2 ale byl master XD
1do grania jg potrzeba najwiecej game knowledge bo to jg musi callowac wiekszosc gry i to od niego najczesciej zalezy to jak sie gra potoczy.
2jak grasz jg to nie dosć ze musisz znać swoj matchup w jg to jeszcze matchupy na kazdej lini zeby wiedziec
1do grania jg potrzeba najwiecej game knowledge bo to jg musi callowac wiekszosc gry i to od niego najczesciej zalezy to jak sie gra potoczy.


@Przemek_D: nie prawda, jak gralem na sup, adc, mid, top to zawsze callowalem junglerowi. I co? typ wolal nie przyjsc kiedy pisalem mu wprost "brakuje mi 1aa/100-200 dmg do one shota, bijemy go byle gdzie", szedl na druga strone mapy gdzie nie mial zadnego calla i
@NewBlueSky: > nie prawda, jak gralem na sup, adc, mid, top to zawsze callowalem junglerowi. I co? typ wolal nie przyjsc kiedy pisalem mu wprost "brakuje mi 1aa/100-200 dmg do one shota, bijemy go byle gdzie", szedl na druga strone mapy gdzie nie mial zadnego calla i sie #!$%@?

co to ze w jakiejs grze twoj jg robil jakis blad ma do tego ze ta rola nie wymaga game knowledge? XD
co to ze w jakiejs grze twoj jg robil jakis blad ma do tego ze ta rola nie wymaga game knowledge? XD


@Przemek_D: to blad? czy notoryczny brak tej magicznej game knowledge, prawda jest tak ze junglerzy (nie mowimy o high elo, na high elo kazdemu sie przyda znajomosc matchupow) podobnie jak adc maja najmniejsze ogarniecie matchupow, bo ich normalny gameplay nie polega na ich nauce, oni sobie farmia jungle albo