Wpis z mikrobloga

@CudMalina
@Wolferros hmmm... To kontrowersyjne, natomiast taki problem mają bezpłatne gry online, gdzie nie ma konsekwencji swoich działań, a nawet jak jest to można sobie założyć kolejne darmowe konto i trolle niszczą zabawę innym.
Z TT trochę inaczej, a Elon myślę szuka neutralnego wyjścia, cenzurować nie chce, a będzie miał problem z botami.
Może to średni pomysł, ale coś musi wymyślić, żeby tam nie było #!$%@?. ¯_(ツ)_/¯
@Wolferros akurat pracuje w branży reklam internetowyxmch i twitter to jedna z najgorszych platform jezeli chodzi o sprzedaz czegokolwiek. Na pewno w Polsce, Niemczech i krajach europy srodkowej oraz UK, bo z tamtych rynków mam informacje. Moze są branże ktore by tam sprzedawaly ale i tak YT, Fb czy wyszukiwarka bedzie miec lepsze wyniki.
Sam sie kiedys zastanawialem, czy jakby wykop albo inny FB wprowadzil platne konta i np okreslone dyskusje moglyby byc tylko przy udziale takich kont to podniosloby to poziom rozmowy.


@wioslarz-umyslow: skoro teraz jest pełno płatnych trolli, to kasa na płatne konta dla nich też by się znalazła, skutkiem czego dyskusja wciąż by nie była, hmm... obiektywna.
Choć fakt, odsiano by pewnie sporo zwyczajnych debili, ale jednocześnie normalnych ludzi, którzy nie mają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m0rgi: jakikolwiek jego wpis to content śledziony przez jego fanów i zainteresowane osoby. Oni przyciągają tam ludzi, nie sam Twitter jako platforma. Content creatorzy, celebryci prowadziliby sobie bez Twittera, z którego niewiele mają. Twitter bez nich szybko by zdechł.

@olo1917: Twitter bez użytkownika pokroju @Positano1 czy nawet Kinga na którym nic nie zarabia bez problemu sobie poradzi.
Twitter to nie YouTube gdzie ludzie siedzą dla "content creatorów". Szczególnie, że często
@Wolferros: Przeciez ten znak to platforma do nabijania atencji, wczesniej mozna bylo go kupic. Jesli ktos spedza tam calw zycie i zarabia, niech placi.
Ten znak nie jest do niczego potrzebny, nie musisz go miec jak wiekszosc…
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@m0rgi:

z drugiej, nie chce się płacić za coś co kosztuje coraz więcej kasy aby to utrzymać

Oesu i znów to #!$%@?.

Patrz zarobasie, że w latach 2000 utrzymanie zwykłej strony www było x razy droższe, ludzi z dostępem do internetu była garstka, A JAKOŚ STRONY NIE BYŁY ZASRANE PAYWALLAMI I NIE KAZAŁY SOBIE PŁACIĆ ZA WPISANIE 160 ZNAKÓW XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kochamschabowe:

Ja osobiście wolę wyższa jakość za dodatkową cenę.

Przecież za tym nie idzie wyższa jakość - zweryfikujesz sobie konto i dalej możesz pisać wysrywy.

Tylko teraz pan melon już jest zadowolony, bo mu się hajs zgadza, więc nawet jak napiszesz coś niepoprawnego, to jest cacy.
@tellet: Brak botów to niska cena za 20$ - dodatkowo zachęca do aktywności kreatorów. Oczywiście jak będą chcieli zapłacić. Wszedłem na profil SK i oprócz szkalowania Twittera to szkalował apke the truth w ciągu ostatnich dni.

Ps. Zadałem sobie trud przeczytania artykułu o tej opłacie:

The directive is to change Twitter Blue, the company’s optional, $4.99 a month subscription that unlocks additional features, into a more expensive subscription that also verifies