Wpis z mikrobloga

Ten portal był dla mnie zawsze gównem i nie rozumiem jego fenomenu, podobnie z tiktokami, snapchatami etc. Wielka podjarka, że nie da się napisać dłuższego posta, a później obchodzenie tego pisząc 5 postów pod rząd z numeracją w stylu 1/5. Żal.
@Wolferros: Dla mnie to też jakiś absurd iść i żądać kasy od ludzi dzięki którym ten portal żyje, bo generują mu ruch. Nie dość że Pan Stephen daje Twitterowi wyświetlenia od swoich fanów (generuje kasę z reklam), to jeszcze bezczelnie Elon chce od niego żywej gotówki xD Brzmi jak dobry plan zarżnięcia Twittera. No ale pewnie trzeciorzędni politycy potulnie zapłacą, czyli ludzie którzy sami nie generują ruchu swoich "fanów", a dopiero
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Wielki pan pisarz nie ma $20? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yhbgrobdoivbvwamsv: Jeśli nie żyjesz z tworzenia treści cyfrowych, ale jesteś znaną osobą, celebrytą itp. to fakt istnienia aktywnego konta takiej osoby właśnie Twitterowi się bardziej opłaca, niż tej osobie. King nadal sprzeda kolejną książkę w dużym nakładzie, niezależnie od posiadania konta na Twitterze. Twitter bez celebrytów upadnie.

.
@lukaszw_: znaczy do tej pory siedział tam charytatywnie
nigdy nie korzystalem z twittera, nie przemawia w ogole do mnie ta forma komunikacji i zawsze dziwilem sie, ze to sie tak dobrze przyjelo. ale mniejsza o to. jak tak czytam i slucham o tych wszystkich dramach zwiazanych z tym portalem to rysuje mi sie obraz miejsca w #!$%@? toksycznego i ekstremalnie podzielonego, ktore nie przynosi nikomu nic dobrego w sumie. wykop przy tym do plac zabaw ()