Wpis z mikrobloga

Czemy lewaki nie mają nawet podstawowej wiedzy o świecie i krzty zrozumienia?
Ponizej wypowiedź polityka Lewicy.

Gość nie ogarnia że Musk zainwestował pieniądze a nie je spalił, że te pieniądze nie zniknęły z ekosystemu, tylko ktoś je otrzymał, ktoś je znowu wyda itd.

#bekazlewactwa #bekaztwitterowychjulek #bekazpodludzi #4konserwy #konfederacja #polityka
K.....o - Czemy lewaki nie mają nawet podstawowej wiedzy o świecie i krzty zrozumieni...

źródło: comment_1667233350h9sbx7shouqyj2qZdkx40M.jpg

Pobierz
  • 72
@Ktore_to_juz_konto: tylko problem z nakarmieniem wszystkich bezdomnych na ziemi jest taki, ze za tydzień znowu będą głodni.
Tak to twitter przynosi zyski* cały czas wszystkim zainteresowanym.

*Wiem że nie zawsze firmy przynosza zyski, ale firma Twitter zatrudnia mnóstwo ludzi i innych podwykonawców (wynajęcie biura, sprzatanie biura, i 100 innych firm które pośrednio lub bezpośrednio zarabia i daje pracę na współpracy z twitterem.)
@Ktore_to_juz_konto: pomijając czy w ogóle to możliwe żeby nakarmic wszystkich glodujących za te pieniądze to nawet jakby nakarmil to co z tego? to nie eliminuje problemu głodu w tych krajach. to jak dać rybe a nie wędke, na następny dzień znowu będą głodni bo nie mogą lub umieją sami produkować żywności i żyć cywilizowanie. oczywiscie to moja luźna myśl, nie ma co sie przejmować tym, co pożyteczni idioci piszą na twitterze
*Wiem że nie zawsze firmy przynosza zyski, ale firma Twitter zatrudnia mnóstwo ludzi i innych podwykonawców (wynajęcie biura, sprzatanie biura, i 100 innych firm które pośrednio lub bezpośrednio zarabia i daje pracę na współpracy z twitterem.)


@IcyHot: Przeczytaj sobie cos Bastiata, on tlumaczy dlaczego to co piszesz nie pomaga gospodarce, a nawet jej szkodzi.